Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai lányok többségének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok többségének miért lóg a melle?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy mar a 20. századhoz képest is sokat változott. Sokkal hegyesebbek voltak nagy mellbimbóudvarral. Az átlagos kosárméret is egyre nagyobb.
2018. ápr. 9. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert a lányok jóval előbb fejlődnek, mint a fiúk, ha végignézel egy baráti társaságon a lányok minimum 3-4 évvel néznek ki idősebbnek, mint a fiúk. Ha random megnéznéd őket a fiúk nélkül azt mondanád ezeket már szúrnám biztos vannak 18-19 évesek erre becsatlakoznak hozzájuk a fiú barátaik / osztálytársaik és akkor jössz rá, hogy valóban 14-15 éves csitrik csak fejlettek.
2018. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Előbb nőnek, gyorsabban.

Gondolom semmi köze hozzá a sok hormonkezelt állatnak, génmódosított cuccal amit ezetnek velünk.

2018. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Genetika.

Nekem eleve ilyen nőtt.

De ha megfigyeled sztároknál is el lehet csípni, a köldökig érő dekoltázsnál hogy nekik is lógós van. Pedig fiatal színésznők.


Az erotikus filmek/képeknél viszont lehet trükközni. Én is be tudok úgy állni, hogy szép telt, kerek mellűnek látszódjak.


Szerintem csak több a valóságban ez a melltípus mint amit a media sugall.

2018. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért egyre nagyobb az átlag mellméret, mert egyre több az elhízott ember.
2018. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Mert 12 évesen mikor elkezd nőni,azonnal magukra erőltetik a push up melltartót,tele szivaccsal meg merevítővel és töknreteszi,miközbe még ki sem fejlődött normálisan. Szerintem ezért.
2018. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

6,

Csak azt magyarázd meg nekem, hogy akkor afrikában, ahol melltartó sics, miért lóg a csipőjükig a csajok melle?

Egy jó méretű melltartó az ég világon semmit nem csinál a mellel, sőt, ha tartja, akkor még kíméli is a bőrt a gravitációtól..

2018. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például azért lóg, mert amikor elkezdett nőni, rettenetes volt a testtartásom.
2018. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg azért, mert a porhubon kívül életedben nem láttál még melleket. A legkevésbbé sem igaz, hogy "a mai lányok többségének lóg a melle" ! Honnan a frászból találtad ezt ki egyáltalán?

34F

2018. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3as véleményét osztom. Ez genetika. Eleve nekem is ilyen típusú a cicim, ahogy nőtt így nézett már ki csak kicsiben. Melltartót később kezdtem el hordani, így arra sem lehet fogni. Ha megnézel pár retro csajt nekik is ilyen (Samanta fox pl)
2018. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!