Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számít betegesnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít betegesnek, ha nőként arra vágyom, hogy egy erős, határozott férfi szexuálisan megalázzon?

Figyelt kérdés

Mindenekelőtt, kijelenteném, hogy igényes, dolgozó, intelligens nő vagyok. Jelenleg nincs párkapcsolatom.


Időnként arra vágyom, hogy egy férfi uralkodjon felettem és a szolgája legyek. Nem tudom, hogy a valóságban lenne ehhez merszem és egyáltalán kipróbálnám, mindenesetre nagyon izgat a gondolat.


Szerintetek ez mennyire elítélendő vagy mennyire beteges?


Válaszaitok előre is koszonom.


Nő, 26 éves



2018. márc. 31. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egyáltalán nem beteges ,valahol akár természetesnek is mondanám.Akár még átlagos viselkedésnek ingerenciának is .Ha azt vesszük figyelembe hogy az a természetes ha a férfi a domináns.
2018. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Önmagában a szub szexuális hajlam egy nőnél nem gáz, csak tudni kell az ép ész határait és partnerválasztásnál körültekintőnek kell lenni. Erősen bizalmi kérdés is, hiszen gondolom nem akarod egy állatra bízni magad.
2018. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Mit értesz pontosan megalázás alatt? Mit tegyen veled? ...és minden együttlét során ilyesmire vágysz, vagy csak néha?
2018. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Linó03 ***** válasza:
Nem elítélendő és nem beteges szerintem addig, amíg ezekből a játékokból senkinek nem származik komolyabb baja. Hogy mi érdekel, az meg a te dolgod, magánügyed. És tök jó, hogy annak ellenére, hogy felmerül benned a kérdés, hogy ez egészséges-e, attól még tudod, hogy erre vágysz, és nem fojtod el annyira, hogy nem is tudatosul benned, mi izgatna igazán. Ennyivel, amit leírtál, szerintem az égvilágon semmi probléma nincs :)
2018. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon elítélendő, nagyon rossz vagy...
2018. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen normális!


A nők gerjednek az alárendelt szerepekre. Ez lehet biológia is. Természetesen mindezt játék formájában értjük, mert a valódi magalázást senki nem szereti.


Pl amikor szex közben lefogom a nő karjait hogy ne mozoghasson, vagy betapasztom a száját miközben erőteljes lökésekkel lényegében megßaszom, az sok nőnek nagyon izgató mint ahogy az is amikor ugyanezt hajhúzással csinálom vagy ha mondom közben neki hogy "Élvezed a kemény fa$zt, mi? Te qrva!" Ez mind a játék része. Emellett maximális tisztelet törődés és figyelem megmarad az aktus után is csak közben van egy izgalmas kis durvulás. Van nő aki szereti azt is ha fáj. Ha kérik akkor megkapják, de túlzott durvaságokba nem mennék bele mint pl a pofozás v ilyesmi.


De ha szájgolyós, pirosra fenekelős vágyaid vannak, az sem gáz csak sokkal szűkebb körben tolerált. De ha ilyen vágyaid vannak akkor senki illetéktelen orrára ne kössd és boldogan kiélheted hasonló emberekkel.


35F

2018. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én is 26 éves nő vagyok, és imádom ha a férfi a domináns, és szex közben aláz és szolgálhatom, amit az előttem kommentelő 35F leírt, annak minden szava igaz.


én azt tapasztaltam, hogy kevés férfi tudja jól kihasználni ezt a helyzetet, elengedhetetlen hogy a férfi tapasztalt legyen

2018. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy amikor azt írod, hogy a szolgája legyél, mire gondolsz pontosan? Hogy azt csináljon veled, amit akar?
2018. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy ember vágyai és fétisei (amíg azok nem törvénybe ütközőek) egyébként senki kívülállóra nem tartozik és szerintem senki által nem elítélhető-
2018. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem a lepisilésre vagy köpködésre gondolsz, akkor - az én tapasztalatom szerint legalábbis - teljesen normális az a vágyod hogy egy férfi domináljon és használjon a testedet. Több ilyen nővel volt már kapcsolatom, diplomás nő vezető pozicióban, de magánéletben meg arra vágyik hogy egy féri megd-gja, mindenféle romantika és mély érzelmek nélkül. 30F
2018. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!