Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számít betegesnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít betegesnek, ha nőként arra vágyom, hogy egy erős, határozott férfi szexuálisan megalázzon?

Figyelt kérdés

Mindenekelőtt, kijelenteném, hogy igényes, dolgozó, intelligens nő vagyok. Jelenleg nincs párkapcsolatom.


Időnként arra vágyom, hogy egy férfi uralkodjon felettem és a szolgája legyek. Nem tudom, hogy a valóságban lenne ehhez merszem és egyáltalán kipróbálnám, mindenesetre nagyon izgat a gondolat.


Szerintetek ez mennyire elítélendő vagy mennyire beteges?


Válaszaitok előre is koszonom.


Nő, 26 éves



2018. márc. 31. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nyugi! Egyáltalán nem beteges! F.
2018. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van amúgy akivel kiéld a vágyaidat vagy nem mered előadni ezeket a kapcsolatodban?

35F

2018. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, hányan írtak rád privátban ez a kérdés után?
2018. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rokon lelkek vagyunk. 33 pasi
2019. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem beteges a megfelelő határokkal és partnerrel.
jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!