Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lobbanékony, agresszívabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lobbanékony, agresszívabb férfiak nagyobb mérettel rendelkeznek?

Figyelt kérdés
Ha már a magas tesztoszteronszint, hozzájárul a "szerszámmérethez" ezzel együtt az agresszivitáshoz.

2016. nov. 20. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet egyértelmúen kijelenteni.

Mert vannak férfiak akik pont a frusztráltság,vagy is a kis méret miatt válnak olyanná amilyenné.

2016. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendelkeznek nagyobb mérettel, illetve a két dolognak semmi köze egymáshoz.
2016. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem pont az agresszív pasiknak kicsi a legtöbb esetben! Azért is olyan idegbetegek. Én tök nyugodt pasi vagyok és elég nagy a farkam!
2016. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegy? Minthogy egy agresszív barátom legyen nagy mérettel inkább választok egy boldog párkapcsolatot.
2016. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A magas tesztoszteron szint a kopaszodáshoz és a szőrösödéshez járul hozzá, a "szerszámméret" pedig genetika.

Az agresszív viselkedés pedig nem azért fordul elő, mert magas a tesztoszteron szintje, hanem azért, mert a pasi egy agresszív barom.


Ennyi!

2016. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Olyan 14/4 a farkam, tehát nem nagy, viszont elégedett vagyok magammal és nem frusztrál egyáltalán. Viszont hamar elönti a fos az agyamat és ütök ám, de hirtelen.


21F

2017. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: nőket is?
2017. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok: Nem, dehogy, hamarabb törném el a kezem, mint, hogy nőt megüssek.
2017. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!