Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire kíván engem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kíván engem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel találkozgatok, de még nem volt köztünk semmi.

Azt vettem eszre , hogy amikor közelebb vagyok hozza vagy atolel akkor fel áll neki.

Elég nagy köztünk a korkulonbseg.

Én 24 vagyok és o 47.

Azért áll neki mert kíván vagy mert egyszerűen csak izgul?


2018. ápr. 11. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Izgul bizony. Rád izgul. Eeeee.
2018. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Igazábóla mögötted álló nőcire gerjed, bocs, hogy tönkretettem az estédet. :D
2018. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Férfiként mondom hogy igen! Én is így szoktam reagálni arra aki tetszik , bejön nekem és Ha megölelem, megcsókolom. Az azt jelenti hogy nagyon kívánom őt!
2018. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
de durvan kanos
2018. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kíván és izgul is miattad!
2018. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha csalódni fog bennem szexuálisan?
2018. ápr. 11. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé valószínűtlen. Van valami alapod rá, hogy erre gondolsz?

Nem "egyszerűen csak" izgul, hanem a nemi izgalom miatt áll neki, amit a közelséged okoz. Igen, kíván téged. Jó jel, mert a hasonló korú férfiak közül soknak nem volna elég egy ölelés. Arra utal, hogy sok a tesztoszteron a vérében, idős korában is potens marad, jó libidóval.

2018. ápr. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Abból gondolom, hogy én nyilván a koromból kifolyólag tapasztalatlanabb vagyok mint o.

Sok novel volt már

2018. ápr. 12. 07:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Emiatt egyet se aggódj. Majd ő úgy irányítja a dolgokat, hogy segítsen. Feltételezem, hogy jól ismer, és tudja, hogy nem vagy tapasztalt (feltétlenül mondd el, még előtte), és azt is remélem, hogy nem valamiféle szexkapcsolat, vagy szűzességelvétel, hanem érzelmen alapuló párkapcsolat.

A korkülönbség nagy, ez biztos, de ha nyersz rajta, akkor ne törődj vele. Arra vigyázz, hogy addig maradj csak vele, ameddig az érzelmeid diktálják.

2018. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!