Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a valosag? Engem kivan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a valosag? Engem kivan?

Figyelt kérdés
Eloszor is szeretnem leszogezni, hogy nem vagypl beteg es ertelmes valaszokat kernek. Roviden annyi, hogy rolam tudni kell sose voltam es nem is vagyok az a feltekeny tipus de egy par uj helyzetbe kerultem eletem soran az uj parkapcsolatombam. Lassan 1 eve vagyok a parommal . Szamomra uj vvolt , hogy no letere eleg laza kozvetlen a pasikkal szemben bar elmondasa szerint egy hatart akkor sem lep tul. Vagy az is uj volt szamomra, hogy egy tesoja van az is fiu es o is otthon el. A parom 30 felett van az occse 3 evvel fiatalabb nala. Nekem ami szemet szur , hogy nincs baratnoje mar evek ota es azert egy helyes pasi. A parom is egy csinos erett no. Az occse nem szivesen beszel a nokrol es kapcsit se akar. Nos voltak olyan szituk amik nekem furak lehettek lehet en tulzom el de gyerek sem vagyok. Pl. Paromrol tudni kell hogy utal reggel szexelni. Volt egy szombat napsutes minden felkeltunk kimentunk kavezni erkely kozbe occse hazajott horgaszatbol lebarnulva. A parom felallt oda ment beszelgetni rahajolt a korlatra es pucsitva beszelgetett vele hetkoznapi dolgokrol kb 5 percig kozbe csavargatta a hajat. Oke. Aztan visszajott leult mellem megfogtuk egymas kezet. Eltelt 2 perc feljott az occse de nem jott ki hanem hallottuk , hogy jon fel a parom hirtelen elengedte a kezem es konkretan besietett. Ott folytattak az 5 perces beszelgetest ahol szinten csavargatta a hajat kozben. Nekem ez nem tetszett es furcsaltam is azert ttudom egy no mikor viselkedik igy leginkabb. A fura az volt, hogy utana bementunk kavezasbol es a parom kerdezte minden oke e. Mondom persze. Aztan mint aki fel van tuzelve kijelentette hogy nem szexelunk e egyet. A nagy semmibol. Mondom reggel nem szeret szexelni es jele sem volt ennek csak miutan beszelt az occsevel. Az is fura, hogy a mindennapokban jol elvannak trhat egy rossz szo nincs de mintha lenne koztuk egy bizonyos tavolsag tartas vagy nemtudom. Nem tudom, hogy most csak elottem jatszak meg magukat vagy mikor nem vagyok itthon is ez van. Szex kozben is neha csukva van a szeme sot leginkabb igy ami neha zavaro neha nem perszr nem mondom neki. Nem tudom sok minden fura ugyanakkor ennel jobb asszonykat senki ne kivanjon maganak mindent megcsinal haztartas stb stb. Tenyleg normalis valaszok erdekelnenek.

2017. aug. 9. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélget az öccsével, csavargatja a haját, reggel szexelni akar ebből azt raktad össze, hogy kurogat a tesójával? Figyelj szerintem k&rva gyorsan hagyd ezt abba, mert minden pasival össze fogod fejben hozni akivel szót vált és pillanatok alatt fogod kicsinálni a kapcsolatot. Az én nővérem naciban nem zárja össze a lábát, néha a vállamra teszi a kezét beszélgetés közben, sőt néha megöleli a páromat Szerinted mindenki mindenkivel dug nálunk?
2017. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem max. annyi van, hogy bejön neki a testvére meg fordítva is van köztük egy vonzalom, kis játékok szexuális utalásokkal. Ha nem vagy ott még talán pikánsabb dolgok is lehetnek. Úgy érzed szexelnek a hátad mögött? Van az a túl jó testvéri viszony , amikor segítenek egymásnak így úgy , szóval nem lehet kizárni. És azt kétlem, hogy csak előtted játszanák meg magukat. Szerintem úgy felhúzta a testvére szexuálisan a csajodat aznap, hogy muszáj volt veled szexelnie még ha reggel nem is kívánja ez egy jel lehet, hogy ha nem lettél volna ott, akár köztük is megtörténhet bármikor.
2017. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nek3m csak furcsak ezek a dolgok semmi konrketat nem allitok. Koszonom a valaszt.
2017. aug. 9. 08:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen de az sem logikus amikor osszejottunk teljes bizalommal adott a hazhoz kulcsot tehat barmikor hazamehetek. Most ha titkolni valoja van akkor miert tenne ilyet nem is en kertem magatol adta. Igy nem all ossze a kep. Volt mikor beszelhettunk eleg nyitpttak vagyunk egymas kozott volt , hogy finoman felhoztam a tedojat es akkor azt mondta , hogy fujjj meg o nem beteg meg ilyesmi. Aztan volt , hogy parszor felhoztam meg es azzal jon mindig hogy furcsa bekepzeleseim vannak. Nemtom zavaros az egesz.
2017. aug. 9. 09:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg elég paranoiásnak tűnsz, de a történetedben még is van egy fura, amikor azt írtad, hogy reggel soha nem szexeltetek és miután kellette magát a tesójának még is veled szexelt utána. Ez, azért ad valami okot arra, hogy nagyon felizgathatta a tesója szexuálisan.
2017. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de most komolyan bakker, féltékeny vagy a tesójára ember? Tényleg beteg vagy de nagyon
2017. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne beteg? Elég különösek ezek a jelek és simán el tudom képzelni a mai világban már bármi megtörténhet, akár ez is.

Viszont szerintem nem csinálnak semmit ,pusztán látja mint férfit , lehet ,hogy szexuálisan is beindítja ,de azért bízz benne egy kicsit amíg más komoly jel nem lesz.

Mást úgysem tehetsz amúgy sem.

2017. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nem beteg, hogy a testvérével történt beszélgetés, némi hajcsavarás, ami nem tudom miért jelentene bármit is, szóval emiatt összerakta, hogy dugnak..ez súlyos, de tényleg
2017. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Koromnál és hányatott életutamnál fogva sok furcsaságot láttam már, de szerintem is kár lenne ebbe a történetbe többet látni, mint ami van benne.

Karinthy írtja egy helyen: "Ha bemegyek egy szobába, ember vagyok. Ha egy nő is bejön, férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő, aki bejött."

Ez igaz a nőkre is. Nemre való tekintet nélkül igaz, hogy jó benyomást akarunk tenni a másik nem képviselőjére, még ha potenciális partnerként sohasem jöhet is szóba.

2017. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!