Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kíván már a párom? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván már a párom? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, a párommal(vőlegényem) 1,5 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt is lakunk. A kapcsolatunk elején nagyon éreztem, hogy megbolondul értem, sokat akart szexelni, volt olyan is, hogy egy nap 4-5 alkalommal is nyomult, minden reggel szeretkezéssel indult, napközben is többször megkívánt és a lakásunkban bárhol megtörtént...Aktus után és közben is mindig odáig volt, áradozott utána, hogy lehet minden ilyen tökéletes, stb. Szóval nagyon kívánt és vágyott rám. Sokat ölelkeztünk, csókolóztunk, mindig volt fizikai kontaktus.


3-4 hónapja úgy érzem nem vonzódik hozzám. Mindig mondja, hogy de szép vagy, gyönyörű vagy, ilyesmik, de szexuálisan nem érzem ezt. 3-4 naponta vagyunk együtt, valamikor csak ritkábban. Számomra ez borzasztó kevés. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem csókolóztunk már hónapok óta csak ha én kikönyörgöm, magától csak egy kis szájra puszit ad mindig. Rengetegszer felhoztam neki ezt, hogy olyan mintha már nem kívánna, van e valaki más a képben, mindig tiltakozott, hogy de kíván és nincs senki csak én. Sosem kezdeményez, csak ha letelt már az a 4-5-6 nap, többször elutasít, hogy majd később, este, ő fáradt.


Arra is gondoltam már, hogy megcsal. Sokszor próbáltam elmondani neki ezt, semmi nem változott.



2017. jún. 9. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélni mert valami nincs rendben. Mi 2 éve és 2 hónapja vagyunk együtt. Mai napig szenvedélyesen csokolózunk kívánjuk egymást és szexelünk mind ketten 20-on évesek vagyunk
2017. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Le fogok mindenképp, csak szeretnék tanácsokat kérni. Köszönöm a válaszod! :)
2017. jún. 9. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit egyébként lány vagyok ha bármi más kérdésed van írj rám
2017. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ramone ***** válasza:

"fèrfiember fogságban nem szaporodik"


Illetve minek fusson olyan busz után ami már rég felvette :)

Még tudnék pár közhelyet mondani de szerintem érted a lényeget

2017. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen le kell ülni megbeszélni, mert ez hosszútávon mindkettőtöknek gond lesz, közel sem biztos hogy megcsal. Mi is 1,5 éve vagyunk együtt, mai napig is meg van a szenvedély nem azt mondom hogy ma is napi 4-5 alkalommal mint kezdetben, de az átlag napi 2 azért hellyel közel adott, de valamikor csak összebujunk némi csók és öleléssel végződik csak az együttlétünk. Mindkettőnknek fontos ritkán a némi szabadlét, mikor nem sülve főlve vagyunk együtt, persze nem kell itt arra gondolni hogy valaha meg is csaltuk egymást, de barátokkal jövünk össze egy jót bulizni maximum flörtölésig ha el-eljutunk kikapcsolodás terén az egy dolog. Nem tagadom hogy volt mikor flörtölés közben megkívántam a csajszit (és forditva is volt rá példa), de történi nem történt semmi, csak otthon a párommal. Régen nagyon is féltékeny tipus voltam, de a jelenleginél teljes mértékben megbizok, főleg hogy mindent megbeszélünk, minden egyes ilyen kalandokat is (meg hát nincs is megcsalás) Tény valakinél az ilyenek is megcsalásnak számitanak, de mi ezt nem igy fogjuk fel, talán emiatt is maradt fent nálunk ez a szenvedély. Jó egyikünk sincs túlhajszolva a munkahelyén párom irodában én meg programozóként keresem meg a kenyeret, a felesleges energiánkat hasznosan le tudjuk vezetni, még rendszeres sport mellett is. Szóval egy jól kialakított életvitel is sokat befolyásol. Esetleg a napi 4-5 alkalom annyira megszokottá hétköznapivá vált hogy kicsit unalmasak, kis változatosság, akár egy új helyszínnel (akár szabadban) vagy játékkal, esetleg egy kivánatos fehérneművel is fel lehet dobni. 26/f
2017. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak!

Sajnos elzárkózik minden extrém elől, a kapcsolatunk elején nagyon sok helyen kipróbáltuk, azóta csak lankad a vágya. Fehérnemű sem hatott nála.

2017. jún. 9. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet megcsal,de ha nem akkor már rádunt,túl sokat sokszor kapott belőled.ennek ez a hátránya.
2017. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a buli megdöglött.... Ideje lépni.
2017. jún. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szimplán csak annyi a gond, hogy nem érzi, hogy versenyezni kell érted. Szexért pitizned nála a legnagyobb butaság, amit tehetsz. Helyette inkább kezdj el hetente 2-3 alkalommal lejárni sportolni (akkor is ha most is jó formában vagy), akár zumbázni (ott csajokkal haverkodni, akikkel utána megihatsz egy italt vagy bulizhatsz is), vagy akár konditerembe (ott kicsit férfiakkal is kacérkodni). Akikkel így összefutsz szimpatikusabb férfiakkal, azoknak mondd, hogy nyugodtan megjelölhetnek facebookon. Közben meg öltözz még jobban, járjál gyakrabban kozmetikushoz, fodrászhoz.


És esténként kicsattanó jókedvvel érkezzél haza, majd legyél nagyon fáradt..:)

2017. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!