Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez taszította vagy még jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez taszította vagy még jobban kíván?

Figyelt kérdés

Nem régen lett vége egy komoly kapcsolatomnak, de van egy férfi aki kozekedik felém. Én az elején mmdtam hogy nem szeretnék kapcsolatot , de abban maradtunk így is talalkozgatunk.

Ő nagyon oda van értem, engem is vonz de nem az a fuude

Tegnap este kicsit berugtunk és az ágyban kötöttünk ki.

Ő kinyalt engem , nem volt gumi ezért nem hagytam neki tobbet.

Erre rá fel órára megint kinyalt és ujjazott. Megint akarta gumi nélkül de nem engedtem.

A végén annyit mondott hogy azért tudom hogy ez így nem volt szép dolog. De végül abban maradtunk hogy az ő hibája mert nm volt nála otthon gumi


Tudom.. bekaphattam volna neki.


Szerintetek így rossz vagy jó emlék ez neki?

22L és 31F


2017. júl. 6. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy kicsit lehet rossz, hiszen o adott, es nem kapott semmit. De az baromi nagy felelőtlenség, hogy gumi nélkül akarta. Mit akarsz egy ilyen embertől?
2017. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Miert nem kaptad be? O nyaljon ki persze
2017. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hat ha szeretsz szopni, meg jo volt vele, kivántad, akkor bekaphattad volna neki igazán egy kicsit, és akkor most nem lenne gond, de meg megtehetitek, miert ne? plusz, ha nincs tabi es nincs koton, akkor eleg veszelyes játek szexelni, marmint terhesség ügyileg, kérem szépen ugyebár, há nem? há de! Na látod! :D


Amúgy meg ha már eljutottatok az ágyig, akkor úgysincs gond, csak szólnod kell neki, hogy újra akarod, és akkor már lesz gumi meg minden.


Amiatt ne aggódj, hogy nem engedted magadba gumi nélkül, azt jól tetted, és reméljük, hogy nem egy felelőtlen barom aki amúgy mindíg ilyemsit csinálna, hanem remélhetőleg csak a vágy hevében akarta ezt így gumi nélkül...


Figyeljetek már oda, mert két nap múlva jön tőled a kérdés ide a többi közé, hogy terhes vagyok e vagy mi van? :D

2017. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!