Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem kíván engem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem kíván engem?

Figyelt kérdés
Több, mint két hónapja vagyunk együtt, én szűz vagyok, ő nem. Értünk már egymáshoz ott, de ő csak néha-néha nyúl a puncimhoz, én egyszer majdnem kivertem neki, de leállított. Tudom, hogy nem a szexért van velem, és hogy ő rendes srác, mert tényleg az, de beéri ennyivel? 25F 20L
2016. máj. 18. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele miért van ez, mi nem tudhatjuk, de erősen kétlem,hogy az lenne a gond,hogy nem kíván..én inkább arra gondolok,hogy nem akarja elsietni,mert te még szűz vagy. :)
2016. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondolok, hogy ezzel bizonyítani szeretné neked, hogy nagyon is komolyan veszi a kapcsolatotokat, és ezt a lépcsőfokát is.


De bátran, ülj le vele beszélni. :) Nem véletlenül a párod. :)

2016. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen lehet hogy bizonitani akar ...

De mi lesz ha akkor ha összejöttök és kiderűl hogy a szexben milyen pocsék.

Szóval beszéljétek meg és fejsd ki hogy te már többre vágysz!

2016. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele. Mielőtt vége lesz. Jobb ha tudja h te már készen állsz a szexre. És 20 éves lány 2 hónap sok idő. Én már belemennék a szexbe. Főleg h már kiakartad neki veretni. Hát én hagytam volna és mentünk volna tovább. 22/f. Fura h leállított. 2 hónap sok idő.
2016. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne minket kérdezz, vele kommunikálj!!
2016. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mégis mi a frászt kell bizonyítania? Nyilván nem ötbperc alatt kell ágynak esni de azért két hónap elég sok idő.

Ha 25 évesen nem próbálkozik folyamatosan ott valami baj van.

2016. máj. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Massal szexel
2016. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!