Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véleményekre lenne szükségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményekre lenne szükségem bennem Lehet a hiba? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátnőm akivel már 9 hónapja eggyütt vagyok (már a 2. Hónapban lefeküdtünk) 4.hónapunk óta ahogy észre veszem nem szivesen fekszik le velem és ha igen akkor se csinál semmit így nekem lelki szempontbol nem jó de azért testileg hiányzik,ha szóba hozom egyböl megváltozik és bunkózik szerintem ha szeret akkor én is megérdemelnék egy kis "kényeztetést"

2018. ápr. 8. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A leìrás alapján valami hibát elkövettél, amit nem vettél észre, és egyre jobban csökken az érdeklődése irántad, már nem igazán vonzódik hozzád.
2018. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meglehet, viszont nagyon szeret olyan hejzetbe hozni hogy lássa hogy kívánom de mégsem engedi hogy legyen valami
2018. ápr. 8. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg csak játszogat veled...
2018. ápr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak te akarod belemagyarázni a helyzezbe azt, hogy hülyéskedik veled.


A leìrás alapján itt elég komoly a dolog, nem viccel. Szerintem simán dobna téged, ha megismerne egy nálad érdekesebb férfit.

2018. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy már meg is ismert.......
2018. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös:


Az is lehet. Ebben az esetben idő kérdese és véget ér a kapcsolat. Max abban az esetben nem, ha az új férfinak nem kell komoly kapcsolatra. Abban az esetben a lány marad a Kerdező mellett, mert ő egy biztos pont neki.

2018. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jot akarsz magadnak, akkor mielobb szetmész a csajjal, még mielott minél jobban beleszeretsz. Keress olyan not, aki kivánni fog téged, és elvezni veled a szexet is. Ilyen no soha nem fog tisztelni és értékelni téged. Csak kinlodás lesz a kapcsolat.
2018. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!