Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első együtt lét. Mit nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együtt lét. Mit nem csináltunk jól? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval én és barátom szeretjük egymást(közel egy éve vagyunk együtt) .. És elsők lettünk egymásnak az ágyban is. De valahogy nem ment a dolog.. Kicsúszott belőlem újra és újra és valahogy nem is igazán akart bemenni. Mindkettőnknek fájt is. Mit csinálhattunk rosszul? (ez most picit elvette mindkettőnk kedvéd és ráadásul még lelkiismeret fordulása is lett miatta. Emiatt én is szomorú lettem..segítsetek! Rendes normális válaszokat, ötleteket kérek ha lehet!?)

2017. dec. 9. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég nedves voltál? Volt előjátek rendesen? Megvolt a nyugodt, biztonságos hely?

Ha ezekre mind igen a válasz akkor nem tudom mi lehetett a baj.

2017. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Mindkettőtöknek fájt? LOL

Próbáltátok már logikusan felmérni a helyzetet? Vagy ehhez is egy harmadik ember segítségére lenne szükségetek?

Vajon mi lehet a problem. Hú de nehéz rájönni.

2017. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:
100%

nem szántatok elég időt az előjátékra

de lehet még nem szoktátok meg egymás testét.,,,pettingeljetek ,masztizzatok egymás mellett

69

és ne kapkodjatok,legyetek türelmesek,ha nem sikerül ... majd sikerül 3X,4X-re

2017. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen.. Nedves voltam.. Ő is kemény volt. Vágytunk is egymásra.. Felizgultak is voltunk.. Lassúak is amennyire tudtunk.. Bőven volt előjáték is.. De igen.. Izgultunk is.
2017. dec. 10. 05:21
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet rossz helyre dugta :"D najó nem, bocsi.. :DD lehet túl szűk vagy vagy nemtudom..
2017. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most láttátok egymás csúnyáját először? Vagy volt előtté már pucér program?
2017. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem dugta rossz helyre.. :'D


Bőven láttuk már egymást meztelenül előtte is. És érintettük is egymást csak a (farkával való) behatolásig nem mentünk el egyszer sem.

2017. dec. 10. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Rastresszeltetek szerintem. Az elso egyuttlet amugysem annyira csodas, mint mondjak... idovel jobb lesz!
2017. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!