Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerre izgat és taszít? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre izgat és taszít? Ez miért van?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki idősebb mint én sokkal.

Kicsit felkeltette az érdeklődésemet szexuálisan is.

Egyszerre izgat és taszít is.

Melyik érzés fog "győzni".

Egyáltalán miért van ez? Egyértelműnek kellene lennie

24 evvel idősebb mint en.


2018. ápr. 5. 21:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok, ő 47
2018. ápr. 6. 12:14
 22/22 anonim ***** válasza:

Így akkor nem vészes a korkülönbség, hiszen mind a ketten hasonló életszakaszban vagytok, tehát te is dolgozol vagy most kezdesz dolgozni. Ha most lépnél be a nagybetűs életbe, akkor nem annyira tanácsolnám, hogy kapcsolatot kezdj vele, így viszont, ha te és ő is szeretné, akkor nem látom akadályát.

Ha csak a környezeted tart vissza vagy a megfelelési kényszered, akkor ezeket gyorsan felejtsd el!

Okkal érdeklődik utánad, ha óriási tapasztalatra vágyna, akkor a korabeli nőkre hajtana.

A kapcsolatban pedig csak ketten lesztek, nektek kell jó meglenni egymással, nem a környezeteteknek!

Nem akarok negatív lenni, bár ritkán lesz életre szóló egy ilyen kapcsolat, de a hónapok/évek alatt is nagyon sok szép élményt élhettek át együtt! Ha nincs a láthatáron olyan, aki jobban megmozgatna, akkor érdemes megfontolni, hogy belevágj! :)

Elmondásod szerint is komoly úriemberről van szó, így amiatt se kell tartanod szerintem, hogy csak kihasználna.

2018. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!