Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egyszerre vonz és egyszerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre vonz és egyszerre taszít? 19L

Figyelt kérdés
Kb. 4-5 éve vannak "más" gondolataim, egy időszakban jobban izgat, a másikban pedig alig tudom elképzelni, hogy nővel... Ez normális?
2017. nov. 26. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni: Nem kérek férfiaktól privát perverz üzeneteket.
2017. nov. 26. 20:20
 2/8 anonim válasza:
Ez attól is függ milyen gondolataid vannak. Nővel vagy férfival? Nem érthető annyira a kérdés.
2017. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nővel szexuális jellegű.
2017. nov. 26. 20:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedofil üzeneteket sem kérek!! Beteg ez az oldal...
2017. nov. 26. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:

1# és nőktől? :D

Neem amúgy komolyra fordítva ez teljesen normális

nekem is vegyes érzéseim voltak amíg ki nem próbáltam és le nem tisztáztam magamban a dolgokat

2017. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem csak a kalandvágyad vonz milyen lehet nővel. Ez megfordul pár lány fejébe csak nem vallják. Nekem is volt ilyen de csak egy gondolat és el is múlt. Nálam a férfiak a nyerők és nem is eszméltem milyen lehet nővel csak annyit hogy csók szinten,ennyi:D. De ha már neked 4-5 éve ilyen gondolatok járnak a fejedben akkor rakj magadban rendet melyik nemmel erzed magad jobban vagy ha nem próbáltad nővel probáld meg.
2017. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolat szintjén teljesen elképzelhetetlennek tartom, de szexuálisan elég sok minden vonz, ez is különböző mértékben, attól függ, milyen időszakom van. Eleinte betudtam annak, hogy szimpla kíváncsiság és nem jelent semmit, csakhogy egyáltalán nem múlt el ez az érzés. Nyilván a kiváncsiság is benne van, maga a tudat is izgat. Néhányszor adódott pár alkalom, mikor lett volna lehetőségem bulikban elmenni valameddig, de ott voltak az ismerőseim, barátaim, és nem akartam, hogy megtudják, fiatalabb is votlam... Szóval kipróbálni még nem próbáltam ki, lehet ha élesben csinálnám, egyszerre ki is ábrándulnék, lehet ellenkezőleg... Annyira furcsa számomra ez a kettősség.

A férfiakkal egyébként semmilyen problémám nincs, teljes mértékben vonzódom hozzájuk lelki és testi szinten is, de a nőkhöz csak testileg. Ennek ellenére egyszer a barátnőmmel együtt aludtunk, nem történt semmi, teljes mértékben hetero, viszont éjszaka rámfeküdt, átölt abszolúte baráti szinten, bennem pedig megindult valami, a félelem és az izgalom keveréke, olyan lágy érzés. Tudom, hogy hülyén hangzik, de ez volt 4 éve, innentől kezdtem el komolyabban foglalkozni a témával magamban, és teljesen össze voltam zavarodva egy ideig 15 éves koromban. Rá egy évig nagyon be voltam zsongva és a fiúk háttérbe is szorultak a képzeletemben. Most pedig olyan zavaros minden. Keveredik össze-vissza minden.

2017. nov. 26. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első csaj akitől ezt olvasom vagy hallom. Szerintem próbáld ki, az majd eldönti, hogy a továbbiakban is belemennél-e ilyen dolgokba vagy nem, persze csak testi szinten. Szerintem az ilyen gondolatok egy nőnél tök normálisak. Az összes exem kíváncsi volt rá, hogy milyen lehet egy másik lánnynal, de csak testileg.
2017. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!