Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonz és taszít egyszerre?

Figyelt kérdés
Lehet boldog a kapcsolat olyan pasival, akit szeretek, de néha szabályosan taszít a külseje? Nem úgy, hogy undorító, csak nem az én stílusom, szóval én mindig a vékony, picit izmos pasikért voltam oda, ő meg egy elég masszív srác:D Szerintetek?
2009. dec. 6. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Akkor a pasid olyan mint a chokito..,ronda de "finom"!:D
2009. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze van ilyen:)Nincs ezzel baj:)Én is voltam már igy:)
2009. dec. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mondtam már, hogy nem ronda, csak nem volt soha az esetem az a típus, ahová ő tartozik:/
2009. dec. 6. 00:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem halljátok nem ronda csak máshogy kell nézni....hátulról jó messziről.
2009. dec. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"....hátulról jó messziről." jah,meg félhomályban:D
2009. dec. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még lehet fokozni... napszemüvegben
2009. dec. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
meg lehet szokni. Én meg pont hogy a macisabbakat szeretem, erre tök vékony sráccal jöttem össze. :D Elsőre fura, de megszerettem, és nem az számít, hogy mekkora.
2009. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
fogadok, hogy te aztán valami igazi, bűn ronda suttyó vagy, aki ebben éli ki magát
2009. dec. 6. 01:33
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:

Nem az eseted? Most már az, mégiscsak tetszik ha összejöttél vele!

22/F

2009. dec. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az pont hogy nembaj ha igy is szereted, azt mutatja hogy nem a külseje miatt szereted hanem mert olyan amilyen, belsőleg, sokkal többet ér mintha külsőre ideálod lenne de egy paraszt aki nem ért meg és tojik rád, nem? :)
2009. dec. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!