Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonz és taszít egyszerre?

Figyelt kérdés
Lehet boldog a kapcsolat olyan pasival, akit szeretek, de néha szabályosan taszít a külseje? Nem úgy, hogy undorító, csak nem az én stílusom, szóval én mindig a vékony, picit izmos pasikért voltam oda, ő meg egy elég masszív srác:D Szerintetek?
2009. dec. 6. 00:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"fogadok, hogy te aztán valami ..." ezt kinek cimezted??
2009. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En is voltam belezugva olyan sracba, aki belulrol tetszett, de a kulseje alapjan nem az esetem. Tul vekony, tul magas stb. Nem volt koztunk semmi, mert en se voltam biztos benne, hogy tenyleg szeretem, vagy csak tok kedves, es az tetszik.

Amugy egy bnom erre azt mondta, hogy: "Nem jo, ha ugy allsz neki egy kapcsolatnak, h, oke, csak ne hordjon soha rovid gatyat! (Mert nekem nem jott be a vekony laba. XD) Mert akkor a kovetkezo az lesz, h, oke, csak mindig huzzon papirzacsit a fejere..." :D

2009. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!