Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerre izgat és taszít? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre izgat és taszít? Ez miért van?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki idősebb mint én sokkal.

Kicsit felkeltette az érdeklődésemet szexuálisan is.

Egyszerre izgat és taszít is.

Melyik érzés fog "győzni".

Egyáltalán miért van ez? Egyértelműnek kellene lennie

24 evvel idősebb mint en.


2018. ápr. 5. 21:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha leírod, hogy melyek azok a tulajdonságok amik vonzanak és taszítanak benne talán jobb és konkrétabb válaszokat is tudunk majd adni.
2018. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Tetszik benne, hogy férfias, okos, szépen tud -beszélni, udvarias.

Ami taszít, hogy idősebb. Maga a tudat, hogy 2 evvel idősebb mint az apám.

Vagy belegondolni hogy mások mit gondolnának ha lenne valami köztünk.


Ő komolyan foglalkozik velem. Nem csak szexet akar, elvileg.

2018. ápr. 6. 03:13
 13/22 anonim ***** válasza:

"mások mit gondolnának ha lenne valami köztünk" -tehát a környezeted véleménye befolyásol. Valójában akkor nem is taszít,csak kételkedsz,hogy mennyire helyes dolog ez.

Hát ha érdekel téged és jól esne akkor ne foglalkozz másokkal.

2018. ápr. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
És mi van ha nem tudom kielégíteni mert tapasztalatlanabb vagyok mint o?
2018. ápr. 6. 09:25
 15/22 anonim ***** válasza:
Gondolom szűz már nem vagy. Szóval hidd csak el,hogy ki fogod tudni elégíteni. A szíved mélyén mire vágysz? Az döntsön.
2018. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
hát éppen az izgat téged szexuálisan, hogy van ez a taszítás. Az erős érzelmek (harag, undor, kívánás, szex, nemi vágy) nagyon sokszor egymás mellett állnak és egyik kiváltja a másikat, ezért nálad is erősebbek az érzelmek.
2018. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"És mi van ha nem tudom kielégíteni mert tapasztalatlanabb vagyok mint o?"


Persze, hogy ki tudod elégíteni, hiszen ő éppen arra gerjed, hogy fiatalabb vagy és tapasztalatlanabb. Ő akar téged kielégíteni, ő arra gerjed hogy örömöt akar NEKED okozni. Ha már kitárod magad, levetkőzöl előtte és felajánlod a testedet, máris sikerült kielégíteni őt!

2018. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad nekem úgy tűnik, hogy maga a férfi nem taszít, sőt ellenkezőleg. A kérdésfeltevésből azért nem ez tükröződött. Nem véletlenül mondtam, hogyha leírod ide nekünk, hogy mi izgat és taszít benne előrébb leszel.


Vonz mert tetszik a személyisége, sőt ha már férfiasnak is tituláltad akkor talán szexuálisan sem tartod kizártnak vele a dolgot. Azt is leírtad, hogy törődik veled ami tudtommal eléggé jó pont néhány nő számára. Egyébként mintha ez előbb Ámor nyilát halottam volna elsuhanni az irányodba.

A "taszítás" pedig úgy tűnik, hogy nem a férfira értendő, sakkal inkább a félelmed a kapcsolattól, egy adag megfelelési kényszerre és a környezet véleményétől való rettegéssel fűszerezve.


A magyarázat után bónusznak jöhet két tanács. Figyelhetsz mások véleményére de csak a saját elhatározásod alapján dönts. Egy jó kapcsolatban van egy egészséges megfelelési kényszer de az soha ne legyen akkor, hogy bele se merj vágni a dologba.

2018. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Őány éves vagy?

Az se mindegy, hogy 18 és 42 vagy 25 és 49 éves emberekről beszélünk..

2018. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Úgy látom még senki nem kérdezte meg: hány éves vagy?

Az se mindegy, hogy 18 és 42 vagy 25 és 49 éves emberekről beszélünk..

2018. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!