Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mi van velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van velem? Zavarban vagyok az egyik barátunktól, taszít és vonz is egyszerre, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Házasságban élünk mindketten!

2016. jan. 24. 10:15
1 2
 1/13 Handballlove válasza:
0%
Próbáld megkérdezni mi a baj. Én ezt ajánlom. Ha pedig nem ad választ,akkor nem igazi barátod.:'(
2016. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Első,tudsz te olvasni? A kérdezőt taszítja és vonzza a barátjuk.
2016. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A pároddal a szexuális életetek rendben van?
2016. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A párommal 10 éve kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk. Eddig nem éreztem, hogy hiányozna valami. Volt egy közös ügyünk, amit el kellett intézni, és egy alkalommal megfogta a kezem, azóta nem tudom hova tenni. Persze lehet, hogy csak közvetlen, és én értem félre, de én csak úgy nem fogdosom senki kezét. Azóta, ha találkozunk, zavarban vagyok mellette, és taszít is egyben, mivel házasságban élünk mindketten, és nekem ez sosem fért bele, hogy flörtölgessek valakivel.
2016. jan. 24. 11:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kézfogáson nem kell ennyit kattogni. Ha ezek után egyértelmű jelét adja, hogy többet szeretne, akkor kerek-perec elutasítod. De nem igazán értem, hogy most leginkább az zavar, hogy vonzódsz hozzá, vagy az, hogy esetleg ő vonzódik?
2016. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tiltott gyümölcs
2016. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező, a kezedet fogta meg és nem alád nyúlt. Olyan szinten túlreagálod, hogy az már nevetséges, tipikusan ha nincs probléma, valamiből csinálok maganak esete...
2016. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Leginkább az én zavarom idegesít, nem egyezik az elveimmel. A kézfogás önmagában nem jelent sokat, ezt én is tudom, de közben viccelődött és belesült, lángvörös lett az arca, ebből gondolom, hogy valami vele sem stimmel, és azóta a kapcsolatunk is megváltozott, én sokkal távolságtartóbb lettem, pl. ha jön hozzánk, már nincs puszi, mint a haveroknál, csak a kezem nyújtom, de rajta érzem, hogy közeledne.
2016. jan. 24. 11:19
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es Ha neked tetszik valaki rögtön alá nyúlsz? :D
2016. jan. 24. 11:22
 10/13 anonim ***** válasza:
A szarkazmust se érted, de meg sem lep.
2016. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!