Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaza van a baratomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a baratomnak?

Figyelt kérdés

Történet röviden

Van egy fiú barátom akivel 8 éve ismerjük egymást,együtt nőttünk fel

Ebből egy évet együtt is voltunk de mar nincs köztünk semmi de igen jóban vagyunk


Valamelyik nap poénból elküldtem neki ezt a a képet azzal a szöveggel hogy hideg van ( mint mondtam,látott már meztelenül)

[link]


Erre a barátom -tökre kiakadt hogy ilyeneket hogy küldhetek már másnak. Szerintetek? Tényleg annyira durva?


2018. ápr. 2. 11:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%
Ha már látott meztelenül egyáltalán nem vészes.
2018. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi haver alapból kényes téma egy kapcsolatban, te meg még tetézed azzal hogy az ágaskodó mellbimbóidról küldesz képet a barátodnak aki egyben az exed is. Hiába látott már meztelenül, ez akkor is felesleges olaj a tűzre... Kicsit fel kéne nőni már, és akkor rájönnél hogy ez miért nem okés. 27/F
2018. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Semmi nincs köztünk évek ota,és amúgy szerintem neki vannak ettol durvább képei is rólam meg,ezért se ertem..
2018. ápr. 2. 12:09
 4/31 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem az, de kinek a pap.......
2018. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
100%
Teljesen igaza van, énis így reagálnék, hol élsz? :D
2018. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, arra gondolt, hogy másoknak is elküldted, nem?
2018. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
25%

Ez a te tested?

Mert akkor értem én, de egyébként van olyan bimbós csaj is, amivel üveget lehetne vágni. Ez azokhoz képest semmi.

Amúgy meg, fura kapcsolatotok van. Mármint jártatok is, de mégis megmaradt ismerősnek... Na mindegy.

Szerintem akkor lenne gond ez, ha pucér képet küldött volna vagy te neki, vagy ahol épp orálozik egy csaj (vagy épp te ) és olyan üzenettel, hogy szopás a hétfő.

Ez inkább csak nyomi egy kicsit. De gondolom nektek ilyen gagyi humorotok lehet, szóval nem akkora dolog így, ahogy történt.

2018. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Másnak nem kuldtem el..
2018. ápr. 2. 12:18
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy küldhetsz másik pasinak ilyen képet? Téged nem zavarna, ha a szerelmed egy gatyában ágaskodo farok képet küldne vmii csaj ismerősének?
2018. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%

Mellesleg elég igénytelen dolog melltartó nélkül toppban lenni, és azt mutogatni. Akár utcán, akár képen küldeni.

A melltartó pont a hegyes bimbók miatt van... Többek közt. Bár ez inkább ízlésesség dolga, ami kb minden mozzanatodban látszik, hogy nem rád vonatkozik. (humor, emberi kapcsolatok, öltözködés)

2018. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!