Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baratomnak van igaza vagy nekem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratomnak van igaza vagy nekem?

Figyelt kérdés
A baratom ugy szokta csinalni, hogy fel le veszegeti a gumit. Pisilnie kell leveszi utana ugyan azt visszarakja. Pihenunk, kesobb folytatjuk (nem ment el benne) visszarakja. Es levegos lesz. O allitja hogy visszalehet. De szerintem ha leveszi azt mar nem.
2017. szept. 6. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kene visszavenni ugyanazt. Majd terhes leszel, aztan csodalkozik. Ne hagyd.
2017. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy ostoba Olcsó Jánost.
2017. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha leveszi valami miatt, akkor utána automatikusan mindig új gumit kell húznia. Ez így nem megfelelően biztonságot nyújtó.
2017. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztonságos. Ettől teherbe is eshetsz, mert van az a bizonyos előváladék, amit a pasid termel az ejakuláció előtt, ami tartalmazhat élő spermiumot. Ami ìgy nagyon könnyen rákerülhet a gumi külső részére. Ennyi erővel megszakításos módszerrel is védekezhetnétek, vagy sehogy. A barátod buta, nem figyelt biológiaórán!
2017. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha levegős lesz könnyebben kiszakad.
2017. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Ki a fene hagyja abba a szexet, hogy kimenjen pisilni?
2017. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez valami elképesztő! Ilyet még csak nem is hallottam. :D Nem szabad újra felhúzni azt, amit már egyszer levett. Tessék újat bontani!
2017. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként is hülyeség levenni pisilés miatt. Én csak simán vágok a végén egy lyukat.
2017. szept. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Higgany ***** válasza:

Szex után se tudok pisilni 10 percig, nem még közben...

Előtte tudja le azt kész!

A gumit meg vagy felhúzza vagy nem, de amit csinál az hülyeség!

2017. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!