Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a férfiak általában olyan mellű nőt keresnek, mint amilyen melle az anyjuknak van?

Figyelt kérdés

Egy 2012-es körkérdésre így válaszolt egy orvostanhallgató fiú: "Vannak olyan pszichológiai elméletek, miszerint a férfiak viszonyulását a női mellekhez elsősorban az anyjukkal, és persze az ő mellével kapcsolatos korai tapasztalatok határozzák meg. Ez az esetemben valószínűleg tényleg így van, mert anyukám az átlaghoz és az alkatához képest is nagy mellekkel rendelkezik, nekem pedig a minél nagyobb cicik jönnek be. Szóval nálam tényleg a méret a lényeg, csak nagymellű barátnőim voltak, és hajlamos vagyok hajszolni is a még nagyobbat és még nagyobbat."


Egy hölgy pedig erről mesél elkeseredetten egy olyan cikkben, amely a férfiak és a női mell kapcsolatát taglalja: "A pasimnak csupa olyan csaja volt, mint amilyen a kedves mamája. Nem is értem, én miért tetszem neki. Az anyósjelöltem nagy, húsos, melles nő; jól néz ki, de ugye már egyáltalán nem mai csirke. A párom mégis odavan érte, úgy bújik hozzá, mint egy kisgyerek, vagy annál is jobban… Ez nekem elég fura, de nálunk mondjuk nem voltak ölelgetősek a szülők. Én sem vagyok az, talán ez hiányzik a barátomnak, bár ezt nem mondja, hanem azt, hogy boldog velem, és minden rendben. Mégis… a régi barátnői (láttam a fotóikat) mind nagyon hasonlítottak az anyukájára, mindig a töltött galambok jöttek be neki. Én viszont vékony vagyok (és nem „melles”), nem is értem, hogy jöttem a képbe."



#mell #mellméret #anyai mell
2018. márc. 26. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyósnak a térdéig lóg. Jól néznénk ki. :D
2018. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Magam részéről nem. Édesanyámnak az átlagnál nagyobb mellei vannak, én kifejezetten a kisebb mellű lányokat szeretem.

22/F

2018. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
#vizslafül
2018. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Én annál sokkal nagyobbat keresek xD
2018. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Barátom anyukájának elég nagy mellei vannak, nagyobbak mint az enyémek. Én vagyok a legnagyobb mellű barátnője eddig, az előzőek (és egyben az ideálja) 75B körül vannak
2018. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes mindig másmilyen típusú nő izgatott,nem olyan.
2018. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Baromság.

Ez az egész olyan, mint hogy freud meg akarta dugni az anyját meg a lánytesóját, és ezért kitalálta, hogy igazából mindenki ilyen - csak azért, hogy a saját beteges baromságát valahogy érvényesíteni tudja.

2018. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, sokkal több férfi imádja a nagy melleket, mint ahánynak az anyjának nagy melle lehetett.

27/F

2018. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Határozottan NEM!!! Ki gondol arra amikor föl szedek v kit hogy hasonlo-e a melle állása az vagy mérete az anyájera...?!

Elképzelem hogy milyen lehet a felso mögött , de ennyi...

2018. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordul, hogy olyan párt választunk magunknak, aki hasonlít az ellentétes nemű szülőnkre, tudattalanul így akarjuk a szülővel való kapcsolatot megjavítani. Vagyis olyanná formálni amilyenre szeretnék, hogy a szülőnk is olyan lenne. Minél érettebb valaki, és megdolgozottabb a szülővel való kapcsolata (akár jó, akár rossz), akkor nagy valószínűséggel nem hasonló párja lesz. Nálatok is simán lehet ez. Arra gondolj, hogy az összes eddig "melles" barátnője már ex, te viszont nem. Veled van együtt, ez számít. Bocsi a pszichológiai maszlagért, szakmai ártalom 😅
2018. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!