Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti inkább az extrovertált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti inkább az extrovertált vagy az introvertált emberekhez vonzódtok általában?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Mivel introvertált vagyok, így a hozzám hasonlókhoz vonzódom.
2018. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Inkább az extrovertált felé,mivel magamat is annak tartom,bár úgy gondolom néha az is lehet hátrányos.


Off: Amúgy szerinted ezt a kérdést az emberek hány százaléka fogja érteni? 😂

2018. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Is is, mindkét típussal megtudom találni a közös hangot. Igazából ha valakit megszerettem nem foglalkoztatott a dolog. Elfogadtam ha (figyelem spoiler😀) visszahúzódó vagy éppen könnyen ismerkedős nagyszáju. Mindkettőnek van előnye hátránya, de nem ez alapján választok párt. én inkábbextroveltált vagyok 😊
2018. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Introvertáltként szintén introvertált barátnőt szeretnék.
2018. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én introvertált vagyok, és inkább az extrovertált férfiak fognak meg (nem tudatosan őket keresem, egyszerűen így jön ki a lépés), kiegészítjük egymást.

Ez az én esetemben minden viszonyra igaz, például a családom belül, anyám extrovertált, mégis jól kijövünk, megtaláljuk a közös hangot.

Ennek ellenére a baráti kapcsolataimban a hozzám hasonlók társaságát keresem, mert jól esik néha egy kis kiszámíthatóság.

2018. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt ugye tudjátok, hogy nincs tisztán introvertált és extrovertált személyiség? Csak kevert típusok vannak.
2018. márc. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az extrovertáltakhoz inkább, jómagam introvertált vagyok.
2018. márc. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

7: Pontosan! :-)

Én hatvanhárom százalékban intro vagyok az embétéi teszt (INFP) szerint és megmondom őszintén fogalmam sincs, hogy ha le kellene vinni 1 bitesre a kérdést, melyik típust választanám, nem is gondolkoztam még ilyenen... Hazudok, de... Amikor olvasgattam a matcheket és elvileg hozzám ENFP meg ENTJ "illene". :-O

Tehát extro, fene tudja :-)

2018. márc. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
*ENFP->ENFJ... végül is irreleváns, mert az is extro x-D
2018. márc. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én introvertált vagyok, eddig olyan párjaim is voltak, mert hasonló az érdeklődésű körünk. Jelenlegi kapcsolatomból kiindulva én azt érzem jobb lenne, ha extrovertált párom lenne, igy kiegészítenénk egymást.
2018. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!