Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik férfi lenne a nyerő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfi lenne a nyerő nálatok?

Figyelt kérdés

Ha párkeresésnél már csak ketten maradtak játékban és mindkettő szimpatikus - ki ezért, ki azért. Természetesen mindketten érdeklődést mutatnának felétek, nem csupán megfektetni akarnak.


Az lenne-e a nyerő, aki magának való, nem beszédes, de az ágyban isteni és a csúcsok csúcsára is eljuttat? Vagy az, aki nyitott, beszédes, egész humoros is, de az ágyban nem egy nagy durranás?


Légyszi, biggyesszétek oda a válaszhoz az életkorotokat, meg azt is, hogy ti mennyire vagytok extrovertáltak vagy introvertáltak. :)



2018. jan. 9. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az 1so tipus!!!!!!! 22L

Extrovertalt

2018. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Manapság a fiataloknál a dugás a lényeg de én a 2. mellett döntök szóval introvertált és 28f
2018. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az első. Introvertáltnak tartom magam, de szándékosan erőltetem a kilépést ebből. Vagy ha nem is kilépést, akkor néha-néha kijárkálást, mert ez is kell. Azért remélném, hogy néha hozzám szól....
2018. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
1.
2018. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

2, Azon könnyebb segíteni, ösze lehet szokni, be lehet vonni új dolgokat stb.

Ha viszont vkinek az alap személyisége olyan,mint az 1-es, azon nem lehet "segíteni", szemétség lenne, ha irreális elvárásokat támasztanék elé, és az is, ha úgy mennék bele akapcsolatba, hogy tudom, hogy az erőteljes, nyitott, pörgős személyiségemmel minimum nem illünk ösze, de még az is lehet, hogy el is nyomnám a kapcsolatban

2018. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hmm.. Szerintem a második. Számomra fontos a kapcsolatban a jóhangulat és kommunikáció. Meg amúgy is rengeteget beszélek és ha az elsőt választanám nem lenne jó beszélgetőpartnerem. A szexen meg lehet dolgozni. Szűz srácot is lehet istenire fejleszteni, vele is csak is idő kellene és menne minden!
2018. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az agyban legyen jo. ( en a huszonevesekre gerjedek) En ugyis beszelek eleget,illetve szeretdm,ha figyel ram a fium.


N/34

2018. jan. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ, te milyen vagy. Szexmániákus, vagy a személyiség által elbűvölt? Mindkettő? Egyik sem? Egy ilyen helyzetben érezned kell, ki szeret jobban, te kit szeretsz jobban. Ha ez nincs, akkor ez csak "kutyavásár," amelyik jobban tetszik, azt viszed haza. Én a másodikat választanám amúgy, de a fentiek miatt nem ez a mérvadó. F/40/intr.
2018. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nőknek szólt kérdést de pasik is válaszolnak. Nem tiszta röhej?
2018. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fogós kérdés. :) Mivel én egy első típusú pasival vagyok együtt, így nagyjából tudom az előnyeit meg a hátrányait. Nem a szex miatt döntenék az első mellett, de természetesen hosszú távra fontos. Nekünk is jól működik a szex, mindig csak jobb és jobb lesz úgy érezzük. :) Igazából a te döntésed,próbáld mindkettőt kicsit megismerni közelebbről. :) Röviden a végén - első és én extrovertált vagyok.
2018. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!