Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedés vagy kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés vagy kapcsolat elején ki részesíti a másikat előbb orális szexben nálatok, a ti életetekben? A férfi vagy a nő?

Figyelt kérdés

Általában mi volt helyzet?

Előbb te szopod le a másikat vagy téged nyalnak? (nők)

Előbb te nyalod ki a másikat vagy téged szopnak le? (férfiak)


Nyilván ha még csak egy-két emberrel voltál az életben, az nem túl nagy minta, de ha már voltál azért néhánnyal (vagy még többel) akkor van azért erről egy "statisztikád" már. Mi a helyzet?


2017. ápr. 10. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a magabiztosabb, tapasztaltabb fél az aki kezdeményezőbb (bár nincs nagy tapasztalatom), de nyilván az kezdeményez aki kevésbé gátlásos.
2017. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bár esetemben, mivel elég gátlásos vagyok, ezért inkább én adnok előbb orális kielégítést, mint hogy a srác kinyalhasson, nehezen oldódok fel, de adni szeretek
2017. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen is, olyan is. Volt olyan kapcsolatom, amiben én adtam először, aztán kaptam, meg fordítva is. De általánosságban mindig is rámenősebb pasikra buktam, szóval előbb kaptam. De mivel nálam az orál egy adok-kapok játék, tehát az előbb kaptam aztán adtam dolgot úgy értsd, hogy még az előjáték során egyből volt viszonzás is.
2017. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fej vagy írással eldöntjük.. omg, ezt a kretén kérdést.
2017. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van olyan, amikor az első alkalmakkor a férfi egyáltalán nem igényli hogy szopasson és csak úgy néz ki a szex, hogy kinyalja a nőt, aztán egyből dugnak.


De olyan is van, hogy a férfi nagyon domináns és az első alkalomtól kezdve folyamatosan szopatja a nőt, viszont cserébe nem nyal, csak mondjuk simogatja a puncit, vagy ujjaz egy kicsit.

2017. ápr. 20. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!