Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha másra gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha másra gondoltok szex közben, általában kire gondoltok és miért?

Figyelt kérdés
Mit jelent ő számotokra, és mit tesztek, hogy a párotok ne vegye észre? Kor :)?
2018. márc. 24. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
A lányok rám gondolnak mert szexisten vagyok😎
2018. márc. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Magamra h milyen hülyén nézhetek ki közben 🐵
2018. márc. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
En a matektanromra gondolok olykor. Lattam gitarozni azota mozgatja a fantaziam. Mist felevtol felmondott mar nem talalkozunk, de akkor is. Farmerben a farka alakja ahogy... ahhhh.... Valaki nem tud vele osszehozni Tokajban?
2018. márc. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam közben gondolkozni... Na jó néha khm 😜 #1 Húzd ki a kezed a biliből!!
2018. márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én többnyire nem konkrész személyre gondolok, inkább egy durvább számomra izgató szituációról fantáziálok.
2018. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mostanában néha más lányokra gondolok... Tudom, ciki, de azért csinálom, mert úgy érzem leszbikus vagyok, de nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elhagyni azért mert nem vonzódom hozzá eléggé szexuálisan.
2018. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Max biszex vagy, aki leszbi, az sehogysem vonzódik a másik nemhez utolsó
2018. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kösz szépen, tudom mi a különbség, évekig biszexnek gondoltam magam... De aztán lefeküdtem egy pasival, és egyáltalán nem mozgatott meg, de azt hittem másik srácnak menne. Viszont a mostani barátommal is ugyanez a helyzet. Szóval de, lehetek leszbikus.
2018. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
en arra gondolok hogy egy TT cabriot vezetek es zuzok vele 250-vel nemetorszagban az autopalya belso savaban ahol nincs sebessegkontroll
2018. márc. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!