Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom, hogy beteges dolog, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy beteges dolog, de nagyon felizgulok arra, ha a páromnak reggel feláll, és ha nem szexelünk, sokáig frusztrált vagyok, mit tegyek? N26

Figyelt kérdés
Gondolom ez kiskoromból is eredezik, már akkor oda voltam a pénisz látványáért...valószínű, hogy nimfomán vagyok? Heti kb 5 szexre van szükségem, viszont nem érzek késztetést a félrelépésre....viszont a párom esetében nem.tudok magamnak parancsolni....van hogy inkább felkelek korábban,hogy legyen idő a reggeli hancurra...sajna.volt vitánk is emiatt..én rámásztam, ő meg szó nélkül továbbállt, ez rosszul esett...ez normális? Beteges? Baj van velem?

2018. márc. 23. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Bár én lehetnék a párod... Én miért nem akadok soha hozzád hasonló nőkre?
2018. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Heti 5 szex? Én napi hármat tolok, plusz maszti. Szerintem nem vagy nimfo. F
2018. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Heti 2-3 maszti nekem is becsuszik,.foleg ha nem kapom meg amire vagyom
2018. márc. 23. 22:30
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem beteges , a srác a zsánered , szerelmes vagy

Kérdés ha ö is

2018. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, gyereket szeretne tőlem...szeretjük egymást, ő is szeret szexelni is, nincs ezzel baj...csak nekem az esik rosszulx hogy nincs benne az ilyen dolgokban, hogy egye fene egy gyors 5 perces menet...majd kicsit jobban sietunk a meloba vagy stb...főleg ez akkor rossz, amikor nincs időhöz kötve, valamit estig.kell pl megcsinálni, akkor is néha ez van, hogy nem fér bele 10 perc....
2018. márc. 23. 22:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, kicsit eltér a szexuális igényetek. Majd házasság és két gyerek után A) csökken a libidód és összehangolódtok B) elhagyod, mert rájössz, hogy mégsem tudod így leélni az életedet
2018. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is.
2018. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
A kommunikáció félelemből való visszatartása és szorongások a pszichológiai témakörbe tartoznak. Amíg nem kóros és irányítható, nem beszélnek betegségről, csak zavarról.
2018. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megbeszélhetnéd a pároddal, hogy Te nagyon felizgulsz attól, hogy ébredéskor merev neki, és ha szex nem is lehet, de szívesen lesz*pnád. Azt be lehet szorítani öt percbe is. Ennyi ideje csak van?
2018. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez hülye!

De mindkettő.

A nő azért, mert ez nem nimfománia, hanem szimpla egészséges erotika, irigylésre méltó.

A srác meg azért, mert ilyen bamba és nem kap a lehetőségeken...

32/F

2018. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!