Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar kinyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar kinyalni?

Figyelt kérdés

A barátom egyszerűen nem akarja csinálni, többször is szóba hoztam már neki, kérdeztem, mi a baj (nem ízlik, rossz a szaga, csúnya, stb.), de mindig azt mondja, nincs velem semmi baj, és eltereli a témát, beszélni sem hajlandó a dologról. Elsők vagyunk egymásnak, én rendszeresen csinálom neki, és rosszul esik, hogy nem viszonozza, pedig én igényelném.


25N



2018. márc. 16. 12:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Pusztán igénykielégítésből és elvárásteljesítésből nem fog menni, illetve ideig-óráig igen. De az soha nem lesz őszinte szívből jövő váágy. Tökmindegy melyikőtöknél.


Én soha nem szerettem az igényfelmérő közeledést :-), elmagyarázást, hogy így kell vagy úgy.

Vagy alapból úgy ér hozzám a lány, hogy libabőrös leszek tőle és fordítva, vagy nem. Ha neeem, akkor veszett fejsze nyele.

Persze, meg lehet "tanulni" lexikonból is szeretkezni, de az olyan is lesz. Ha nincs mögötte természetes vágy, b..... szhatjuk az egészet.


Tudomásul kell venni, hogy nem lesz jó mindenkinek mindenkivel és ha így van, venni kell a bátorságot és továbblépni, nem pedig görcsölve próbálkozni a semmire.

2018. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Vannak olyan férfiak akik nem szeretnek nyalni.

Ezzel szerintem nem tudsz mit csinálni, lehet hogy mást se nyalna szívesen, nem csak veled ilyen.


Fujj belegondoltatok már abba hogy milyen ember lehet az aki itt a kérdéseknél egy idegen nőnek ajánlgatja a nyelvét? Remélem egyszer válaszol nekik valami extra igénytelen nő, és találkoznak egymással :D


Férfiak legyen már bennetek tartás!

Kinek kell olyan férfi szerintetek aki bárkit kinyalna egy kis ingyen punciért? :D


Én is férfi vagyok, de egyik lányt se nyalnám ki ismeretlenül akármilyen jól is nézzen ki.

Csak párkapcsolatban.

2018. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!