Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar kinyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar kinyalni?

Figyelt kérdés

A barátom egyszerűen nem akarja csinálni, többször is szóba hoztam már neki, kérdeztem, mi a baj (nem ízlik, rossz a szaga, csúnya, stb.), de mindig azt mondja, nincs velem semmi baj, és eltereli a témát, beszélni sem hajlandó a dologról. Elsők vagyunk egymásnak, én rendszeresen csinálom neki, és rosszul esik, hogy nem viszonozza, pedig én igényelném.


25N



2018. márc. 16. 12:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyébként minden oké köztetek és a szex is működik, akkor nem igazán értem, mi lehet az oka. Ha én valakit kívánok, annak minden négyzetmilliméterét imádom és szeretem kényeztetni. Nincs olyan, hogy "na, ezt azért mégsem"... :)
2018. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert nem szereti és kész.

Van számos olyan nő, aki szintén nem csinálja.

Viszont egy dolgon gondolkozz el. Hogy ez neked mennyire fontos. Mert ha igen, ha vágysz rá, ha szeretnéd, már pedig ha így érzel, teljesen meg tudlak érteni, mert a nyalás iszonyatosan jó érzés, akkor sajnos be kell látnod, hogy nem illetek összes, ugyanis nem egyeznek az igényeitek. Nekem nem kéne olyan pasi, aki nem nyal. Számtalan olyan férfi van, akivel ugyanolyan jól éreznéd magad, aki szeretne, és még nyalna is. Én a helyedben keresnék egy olyat. Ugyanis ahogy telnek-múlnak az évek, te igen is vágyni fogsz rá és amikor jönnek a szürke hétköznapok, a problémák, akkor még nagyobb hiányát érzed majd ennek és vagy akkor döbbensz rá, csak akkor már éveket elpazaroltál egy rossz kapcsolatra, vagy szimplán félrelépsz majd és megkapod mástól.

2018. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Kiírhazod még 3x a kérdést kérdező, de az nem hoz megoldást.
2018. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
13%

Ami engem illet én sem csinálnám se neked se másnak mert olyan szervet nem veszek a számba ahol salakanyagok távoznak a szervezetből.


Viszont azt nem értem miért csinálod neki ha ő nem kölcsönös veled..?


Én nem is kívanom hogy nekem orálba csinálják mert nem izgat nem élvezem.


F/42

2018. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
96%

"mert olyan szervet nem veszek a számba ahol salakanyagok távoznak a szervezetből. "

Akkor nyilván csókolózni sem csókolózol, ugyanis valljuk be őszintén mindenki hányt már legalább egyszer az életében, netán többször is...

Meg nyilván gyereked sincs, meg nem is lesz soha, hisz a gyerek is ott bújik ki.

Nyilván az ember orál előtt tisztálkodik.

2018. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

#14


én ezt meglehetősen prűd dolognak tartom... de a 15-ös már kifejtette a véleményem

2018. márc. 16. 14:19
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Lépj félre titokban egy lánnyal, ott alap a kölcsönös francia. (Tudom, tipikus pasi-gondolatmenet, de ha meg akarod tartani a barátod, viszont vágysz is a nyalásra, tényleg ez a legjobb megoldás)... :)
2018. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

#17


100% heteroszexuális vagyok, és semmilyen formában nem vágyom nőre

2018. márc. 16. 14:33
 19/32 anonim ***** válasza:
23%

15!

Nem osztottam lapot, a kérdezőnek írtam meg a válaszom, de ha szerinte már ezt te megválaszoltad, arra annyit írnék hogy van egy kislányom ,de most a szexről beszéltünk és mivel nem vagyunk egyformák el kell(ene) fogadni hogy más vélemények is léteznek nem csak azok amiket itt ezen az oldalon megszokott módon mindenki azt írja amit a kérdező hallani szeretne..


Felőlem lehet "ott" lent akármennyire tiszta én a számat a párom szájához érintem max.

2018. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy van lány aki írtózik tőle valamilyen okból, és nem szopik, bárhogy is nyalja a srác, ugyanúgy létezik fordítva is.

Ha ilyen akkor nem sokat tudsz tenni. Megszólalt, vagy megszöksz, esetleg bízol benne, hogy megváltozik az izlés

2018. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!