Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagosabb nemi életet élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosabb nemi életet élő lányok, néha fantáziáltok arról, hogy egyszer ledominálnátok egy fiút?

Figyelt kérdés
A kérdés arról szól, hogy legalább fantázia szintjén eljászatok-e a gondolattal, néha izgatónak találnátok? A dominálást sokféleképp érthetitek, lehet csak annyi, hogy végig te irányítasz, és a fiú szó nélkül csinálja ahogy neked jó, de lehet lekötözés, vagy kissé megalázóbban, engedelmeskedésre vagy behódolásra kényszerítés, uralás, alázás, fenyítés, stb – ki milyen szinten gondola bele. (no para, nem keresek partner, a vélemények, fantáziák érdekelnek)

2018. márc. 13. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
ledominálnátok XD, inkább ledominozznátok nem?
2018. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Itt ilyenben nem fogsz érdemi választ kapni.(Nem kérek privátot)
2018. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer kipróbálnám kíváncsiságból. 20/L Èn sem kérek privátot.
2018. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen, szoktam, de csinálni is szoktuk a barátommal. :)

(Küldjetek nyugodtan privátot, nem zavar, úgyis kitörlöm.)

2018. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó ez a ledominálnátok szó. :D Az "átlagosabb nemi élet" nálam azt jelenti, hogy néha ő irányít, néha én. Szóval ilyen alapon talán igen is lehet a válasz. De ha már fantázia van, akkor azt meg is lehet beszélni a partnereddel, hiszen azért is van, hogy mindent megbeszéljetek.

(mi ez a zárójeles privát para? azt hiszitek, hogy majd pont itt, pont nektek fognak küldeni egy csomót, nem? hagyjuk már...)

2018. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

#5 Egy cipővel kapcsolatos kérdésre válaszoltam, és 7 privát üzenetet kaptam férfiaktól, sokan még képeket is linkeltek, amit nem akartam megnyitni. Ha egy cipős kérdésből ennyit össze lehet szedni, akkor egy szexuális témájúból szerinted nem lehetne? :D

És a cipősön kívül sok más olyan dologgal kapcsolatban kaptam üzeneteket, amiknek semmi közük a szexhez...

Szóval igen. Pont nekünk, pont itt.


#4 voltam (azt hiszem)

2018. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de sok srác vevő erre szóval egyszerűen válhat a fantázia valósággá.

Szép napot!

2018. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem számítottam tömeges komment-rohamra, kérdésem pont azoknak szólt, akik nem mélyedtek el a bdsm és társai témákban. A (le)dominálás faramuci szó, beismerem.

Def.: leuralás szexuális töltettel; dominaként ill domináns félként viselkedés az ágyban.

Feltételezésem szerint egy magasabb libidóval bíró nő bizonyosan fantáziálhat ilyesmiről is, akár a pasijával, akár valaki mással aki ezt hozza ki belőle. Tényleg, az lehet, h valaki épp ilyen vágyakat vált ki?

Magamból kiindulva, bizonyos nők egyértelműen domináns vágyakat váltanak ki, mások viszont - az igazán bombasztikus és nehezen elérhető hölgyek - épp a behódolás gyönyöre iránti vágyaimat korbácsolják fel.

2018. márc. 13. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:

hát én eléggé visszafogott vagyok, többnyire a párom dominál az ágyban, de pont két napja volt, hogy megszállt a kisdomina, ráugrottam és "megdugtam" konkrétan :D

ő is csak lesett

lefogtam a kezét, leszorítottam a csípőjét és úgy lovagoltam, ahogy nekem jól esett, aztán amikor elértem a csúcsra mellérogytam egy kicsit pihenni, de persze utána folytattuk a "megszokott" módon

de olyan jó érzés volt neki, hogy pár perce is ezébe jutott, hogy hogy megdugtam pár napja :D

nekem ez volt a kis domina pillanatom, de szeretnék még ilyeneket, pl kikötözni, akár lovagló pálcát is vennék.... :D engem kifejezetten izgatnak ezek a dolgok is, de vissza ugyanúgy, tehát nem bánnám, ha lekötözne és bekötné a szememet, esetleg a szokottnál jobban elfenekelne...

2018. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A hétköznapi életben a barátom domináns alkat, nem nyom el ugyan, de attól még szeret vezetni. (Én nem bánom, mert nagyon hajlik a kompromisszumokra, mielőtt valaki félreértené.) Az ágyban is szeret domináns lenni, amit vonzónak találok, de a másik oldala is izgat. Pont azért, mert általában domináns, néha-néha szeretném, hogy én legyek a főnök. Az is közrejátszik, hogy a barátom nem nagyon nyög általában, halk típus, de ha én irányítok, megtehetem, hogy addig játszadozok vele, húzom az orgazmusait, amíg a végén nem nyög. Ez is benne lehet a pakliban az én esetemben. :) No meg az, hogy másnak nem hagyná, hogy kikötözze, bekösse a szemét. Tetszik, hogy nekem viszont kiszolgáltatja magát, mert megbízik bennem. :)


#4

2018. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!