Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó nektek megbámulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó nektek megbámulni a taszító külsejű nőket? Arról fantáziáltok, hogy hogyan néznének ki renoválás után, vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Linkeld már be, hogy milyen a neked taszító külsejű nő!
2017. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.LaDePanda ***** válasza:

milyen taszito kulseju nokrol beszelsz????? igy nem tudjuk megallapitani miert nezzuk oket...

de alltalaban amikor latunk 1 csunya lanyt azert szoktuk megnezni mert csunya es azon tanakodunk hogy amikor csunya tudja magarol hogy csunya, hogy a francba nem add magara hogy jobbnak nezzen ki ??? miert kell meg retkesen is kineznie


legalabbis nekem ez fordul meg a fejembe legtobbszor

21/F

2017. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ki monda, hogy megbámuljuk és az jó nekünk ?
2017. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ugye Te egy nő vagy, akinek a pasija mindenféle nőt megbámul? Nos, ha így van, akkor gyanítom, hogy az általad taszítónak titulált nők férfiszemmel nem is annyira taszítóak. Sokszor egy első blikkre csúnya külső is takarhat vonzó testet, esetleg erős szexuális kisugárzást, ami mondjuk egy frigid nőnek nem is tűnik fel.
2017. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs pasim. Csak unom, hogy mindenki bájologva megnéz, a hátam mögött pedig megy a duruzsolás, természetesen arról, hogy "fujj hogy néz ki". Ennek mi értelme van? Kövér nem vagyok, nem takarom a panorámát, hogy ne lehessen egy topi csajt nézegetni helyettem.
2017. okt. 4. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nőként azért nézem meg a csúnyácskább nőket, mert próbálom felmérni, hogy mennyivel többet ki tudna hozni magából ha akarná...
2017. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szépség egy teljesen szubjektív dolog. Aki az egyik embernek szép, az lehet, hogy a másiknak csúnya és fordítva. Attól, hogy te csúnyának tartod magad (ami szerintem baj), más még tarthat gyönyörűnek!
2017. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!