Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk. Mi volt a legperverzebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Mi volt a legperverzebb amit lany kert toletek? Lanyok mi az amirol fantazialtok de nem meritek megtenni? Kort is irjatok.

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem volt kifejezetten perverz dolog, amivel beszélgetésnél, ötletelésnél tovább jutottam volnabárkivel is.
2017. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

nagyon durván alázzam és bántsam, de ez nem az én világom

bejön a BDSM, de nem az a szint amire ő vágyik, főleg nem az amiket megélt :D

szerencsére lenyugodott


24F

2017. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hogy kínozzam meg és verjem kék zöld foltosra :)
2017. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
En analis fajdalmat tudnek elkepzelni. Izgatna az alarendeltseg es a fajdalom hogy akarata ellenere seggbedugjak a lanyt :)
2017. okt. 10. 14:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Miket tapasztalt a barátnőd, amiket nem vállalsz be? A pasik elég nyitottak szoktak lenni ilyen téren.
2017. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

#5:

nem a barátnőm

szerinte hülyeség kedvesnek lenni, én alapjáraton kedves vagyok, BDSM téren is szeretem kényeztetni a partnert, nem az állandó alázásról van szó és szerinte én hülye vagyok, mert "elnyomom magamban a gonoszt" :D

hát elég beteg dolgokat csinált már és azt mondta bármit megtehetek vele, de legyen elég kemény, egy ideig csesztetett ezzel, hogy találjak ki valami nagyon kemény dolgot és éljem meg vele, hogy "érezzem milyen a kegyetlenség édes íze" meg hasonló hülyeségek :D

nem az én világom volt a csajszi

2017. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
2 pasi egyszerre. Teljesült. Rossz vége lett. Siha többet.
2017. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Azt kérte a lány, hogy pisiljük le egymást!

Én nem olyan családból származom...

...hogy ne tettem volna meg.

2017. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként alárendelt szerep egy nővel szemben. Azon belül szinte bármi jöhet, az erős fizikai fájdalmakat kivéve.
2017. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát tőlem azt kérte, hogy korbáccsal verjem. Van is neki egy. Eleinte nehezen ment nekem, de amint láttam, hogy minden egyes ütéstől jobban nedvesedett, kicsit megnyugodtam. Szintén kedvence az, amikor ruhacsipeszt rakok a mellbimbóira. Egyszer volt, hogy ráraktam a két csipeszt, és csak annyit vettem észre, hogy brutális szinten nedvesedik, aztán pedig kérte, hogy a csiklóra is tegyek egyett. Volt, amikor megálltam a korbácsolásban, s csak annyit hallok, hogy "folytasd már!"


Most már, hogy tényleg elhiszem, hogy élvezi, nyugodtabban csinálom neki. Persze, csak ésszel. Valamint szereti a normált is.

2017. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!