Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt ez a tulzott gyengedse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez a tulzott gyengedseg szex kozben?

Figyelt kérdés

Alkami szexrol van szo, eloszor talalkoztunk, elotte nem ismertuk egymast. Tett olyan dolgokat, amiket nem tudok hova tenni. A tobbit privatban meselnem el , mert tul felismerheto lenne a tortenet!

L



2018. febr. 26. 08:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod nekem is jöhet privát, bár most jó sokan írtak neked mert érdekled őket:) 38 éves pasi ként én azt gondolom hogy bár nem ismerem a történetet de csak annyi történt hogy úgy kezelt mint ha nem egyéjszakás lett volna az alkalom és ez szerintem teljesen jó ha a lány is partner ebben én is szeretem így tölteni az időt nyilván nem kell szerelmet vallani de ha mondjuk alkalmi kapcsolatról is van szó miért kellene éreztetni állandóan hogy "ne felejtsd el ez nem kapcsolat ám..." azzal agyon lehet vágni nálam az érzelmi részét mert érzelem ebbe is kell
2018. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma már az a luxus férfiembernek, ha csajjal finoman szexelgethet. Alkalmi szexnél nem volt megfelelési kényszere, azt tehette amihez kedve volt.
2018. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem ne írj! Tele van a bugyrom, hogy a csaj lefekszik a pasival, aztán utána itt kérdezősködik, hogy miért így, miért úgy.
2018. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!