Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm miért nem simogat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem simogat, csókol, gerjeszt fel engem szex közben?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon ritkán jut eszébe, hogy esetleg megsimogasson alkalom adtán, vagy érzékien csókoljon esetleg. Szex közben meg szinte soha. Sajnos ott tartunk hogy sokszor emiatt annyira kívánom hogy az első meg van pár perc alatt. El mondtam neki, hogy ezek miatt nagyon érzékeny vagyok ott lent, mert szinte ki vagyok éhezve az intimitásra. Mondom neki semmi gond, elég gyorsan készen állok a második körre, de ekkora már szinte vállat randit hogy hagyjuk, úgy sem áll. Szóvá tettem neki, hogy ez kellemetlen és vágyok esetleg valami ingerre a szex közben ami ismét lázba hoz ott lent is. Én simagogatom és próbálom néha csókolni (mivel tudom hogy nem akar sokszor ezért csak szája szélét, ovatosan a belső combját melleit. Ő meg sajnos csak fekszik és a kezeit maga melett pihenteti, nem tudom miért feledkezik meg rólam amikor jó párszor normálisan leultem vele és elmondtam ezt neki. Köszönöm a segítő válaszokat.


27/F 24/N


Ui.: ápolt vagyok, fogaim, leheletem rendben, próbálom kerülni a hagymás fűszeres dolgokat is.



2017. júl. 23. 18:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj nem szerelmes beléd. A szexuális kultúrája meg a béka feneke alatt van.
2017. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ez a nő se nem szeret, se nem kívan. Ha így lenne, nem tudnád levakarni magadról.
2017. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, úgy érzem szerelmes belém 8 év talán elég hosszú idő hogy ezt tudjam. Viszont mindig mondja a szex neki nem fontos, ő nem úgy éli meg ezt. Viszont amikor kielegitem (petting, orál (ha hagyja néha) ) akkor élvezi látom rajta. Még is utána ha szóba kerül akkor neki nem fontos.
2017. júl. 23. 18:53
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy vele együtt?

Abszolút nem illetek össze. Ő vagy ilyen alapból, vagy abszolút nem vonzódik hozzád. Vagy már nem vonzódik hozzád.

Ennek így semmi értelme. Pláne, ha próbáltad is megbeszélni vele és mégse történt változás.

2017. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elottem szolokhoz. Valoszinuleg nem szerelmes es megkockaztatom, h aszexualis is.
2017. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szexre kellesz neki csak. Nem érdekled őt...
2017. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már tőle hogy aszexualis-e de arra kicsit megsértődött. Azt is kérdeztem hogy úgy alapból kívánja e a szexet, napközben nem igen agyal ezen, és másokat meg nem kíván meg. Ma is pl az mondta hogy kíván, de nem kommilunikalja a testével, sajnos abszolutt. Annyit mondott hogy máskor persze mindenre áll. Mondtam hogy persze egy ideig elég a külső inger és vonzalom de hosszú távon már kell egy kis plusz. Más pasik hogy vannak ezzel?
2017. júl. 23. 18:58
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el kérdező, hogy minden pasi, de minden nő is úgy van vele, hogy szüksége van arra, hogy nőnek, avagy pont férfinak érezze magát a párja mellett, hogy érezze, hogy a párja kívánja és vágyik rá. Nem vagyunk egyformák, mindannyian máshogy juttatjuk a párunk tudtára, hogy vágyunk rá, de attól senki nem indul be, hogy akkor most szex lesz, vetkőzz. Igen is mindenkinek az esik jól, ha a másik kényeztetni, csókolgatja, simogatja és erotikus dolgokat suttog a fülébe. Ez mindenkinek jól esik. Nem az, hogy gyakorlatilag fekszik, mint egy darab fa és hozzá sem ér a másikhoz.

Szóval sajnos nagy bajok vannak nálatok. És mi nem tudhatjuk, hogy a barátnőd mindig ilyen volt-e. Ha igen, akkor sajnos te egy ilyen barátnőt választottál magadnak, viszont akkor meg nem illetek össze, mert nem egyeztek ilyen téren.

Ha pedig az utóbbi időben lett ilyen, akkor pedig már nem vonzódik úgy hozzád, nem kíván, megszokott és unalmas lett a kapcsolat a számára, ezért nem közeledik úgy, ahogy elvárnád.

Szóval beszéljétek meg, de ha nem lesz változás, akkor inkább még most lépj ki belőle, mielőtt még esetleg tovább terveznétek egymással a jövőt és már gyerekek is lesznek.

2017. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#4 es, mert szeretem és szeretnék időt adni neki, és megbeszelni a dolgokat. Igen ő is azt mondja hogy ő ilyen, így fogadjam el. De én megprobalom közös állás foglalás alapján jó irányba terelni a dolgokat.


Én is tudom hogy a szex nem minden, ezért nem robbantom a kapcsolatot.

2017. júl. 23. 19:03
 10/22 A kérdező kommentje:

#8 Köszönöm a válaszod.


Igazság szerint, hol teljesen ilyen, hol pedig néha ad egy kicsit. Mikor milyen a hangulat. Én azt is érzem sokszor hogy nem engedi úgy el magát. Sajnos a legfobb gond az hogy, az első az hamarmegvan, vagy meglenne ezért segitek magamon, addig meg kényeztetem, de mivel nekem ilyenkor alig jut valami igy persze nem kapok vagyra, vagy félig aztán próbálkozok, de akkor jön a panasz a csalódás.

2017. júl. 23. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!