Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm miért nem simogat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem simogat, csókol, gerjeszt fel engem szex közben?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon ritkán jut eszébe, hogy esetleg megsimogasson alkalom adtán, vagy érzékien csókoljon esetleg. Szex közben meg szinte soha. Sajnos ott tartunk hogy sokszor emiatt annyira kívánom hogy az első meg van pár perc alatt. El mondtam neki, hogy ezek miatt nagyon érzékeny vagyok ott lent, mert szinte ki vagyok éhezve az intimitásra. Mondom neki semmi gond, elég gyorsan készen állok a második körre, de ekkora már szinte vállat randit hogy hagyjuk, úgy sem áll. Szóvá tettem neki, hogy ez kellemetlen és vágyok esetleg valami ingerre a szex közben ami ismét lázba hoz ott lent is. Én simagogatom és próbálom néha csókolni (mivel tudom hogy nem akar sokszor ezért csak szája szélét, ovatosan a belső combját melleit. Ő meg sajnos csak fekszik és a kezeit maga melett pihenteti, nem tudom miért feledkezik meg rólam amikor jó párszor normálisan leultem vele és elmondtam ezt neki. Köszönöm a segítő válaszokat.


27/F 24/N


Ui.: ápolt vagyok, fogaim, leheletem rendben, próbálom kerülni a hagymás fűszeres dolgokat is.



2017. júl. 23. 18:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%
Azt magyarázza már el nekem valaki, hogy az olyan nő, aki a szája szélét engedi megcsókolni a párjának, mivel érdemel ki egy 8 éves kapcsolatot? Egy nagy ló***t érdemelne.
2017. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Miert kell lepontozni?

Elmondtam a véleményem , es azt h hasonlítok a kerdozo bnojehez.


Itt mindenki sokkal "okosabbnak" hiszi magat, h mert nem szereti a párját ... Persze ... -.-"


Ez nem a szerelem vagy nem szerelem kérdése.

2017. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!