Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm miért nem simogat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem simogat, csókol, gerjeszt fel engem szex közben?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon ritkán jut eszébe, hogy esetleg megsimogasson alkalom adtán, vagy érzékien csókoljon esetleg. Szex közben meg szinte soha. Sajnos ott tartunk hogy sokszor emiatt annyira kívánom hogy az első meg van pár perc alatt. El mondtam neki, hogy ezek miatt nagyon érzékeny vagyok ott lent, mert szinte ki vagyok éhezve az intimitásra. Mondom neki semmi gond, elég gyorsan készen állok a második körre, de ekkora már szinte vállat randit hogy hagyjuk, úgy sem áll. Szóvá tettem neki, hogy ez kellemetlen és vágyok esetleg valami ingerre a szex közben ami ismét lázba hoz ott lent is. Én simagogatom és próbálom néha csókolni (mivel tudom hogy nem akar sokszor ezért csak szája szélét, ovatosan a belső combját melleit. Ő meg sajnos csak fekszik és a kezeit maga melett pihenteti, nem tudom miért feledkezik meg rólam amikor jó párszor normálisan leultem vele és elmondtam ezt neki. Köszönöm a segítő válaszokat.


27/F 24/N


Ui.: ápolt vagyok, fogaim, leheletem rendben, próbálom kerülni a hagymás fűszeres dolgokat is.



2017. júl. 23. 18:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetek össze kérdező.

A szex, akinek számít, annak igen is fontos a kapcsolatban és ezt nem szégyen, vagy gáz beismerni, ettől senki nem lesz rossz, hogy ezt elismeri.

Ugyanolyan fontos a kapcsolatban a jó szex, mint a megértés, az egymást iránti tisztelet, a jó kommunikáció, stb.

De neki nem fontos. Tehát nem illetek össze. Hiába beszélsz vele, hiába akarod te terelni, ő ilyen és kész. Ő is mondta, hogy így fogadd el. Nem fogod tudni megváltoztatni, ha ő ilyen. De neked egyértelmű, hogy nem erre van szükséged, hanem többre, másra. Tudom szereted, meg minden, meg ennyi évet nem akarsz felrúgni, de hidd el, hogy nincs értelme tovább folytatni. Ez az évek előre haladtával, pláne, ha gyerek(ek) is lesz(nek), csak még rosszabb lesz. Még kevesebbre lesz módotok is és kedve is. Teljesen elhanyagoltnak fogod magad érezni és csak megmérgezi ez az össze nem illés ezt a kapcsolatot.

2017. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire, is rossz hallani ezt, de nem fog változni a dolog. Lehet, hogy csak veled ilyen valamiért, és az is lehet, hogy mindenkivel ilyen lesz.
2017. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem hasznosítani az elhangzottakat.
2017. júl. 23. 19:24
 14/22 anonim ***** válasza:
Megegy dolgot mwgprobalhattok. Szexualpszichologus.
2017. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, nálunk is hasonló a helyzet és a felállás is.

Nálunk annyi a különbség hogy a puszi meg a csók elmegy, de kb semmi más. A petting se játszik nagyon szerepet úgy eltűri. Igazából nagyon nem történik viszonzás a részéről ilyen téren, de neki ezek jól esnek (mármint a puszi).


Szerintem vannak ilyenek, ha gondolod írj, báááár lehet én már nagyon a kapcsolat végén vagyok mert ezt nem tudom meddig bírom tovább.

2017. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ui.: pár évvel fiatalabbak vagyunk.
2017. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Amúgy biztos valami lelki gát, mert sokszor mondta már azt is hogy ha együtt vagyunk, akkor másnap eszébe jut hogy látják rajta hogy szexelt. Ez biztosan valami belső frusztráció, de még nem sikerült megfejtenem, pedig figyelmes vagyok a párommal. Ui. Szexuálpszichologust már felvetettem, de elzarkozik.
2017. júl. 23. 19:45
 18/22 anonim ***** válasza:
Vagy ridegebb fajta, vagy valóban nem szerelmes beléd! Nem értem,máskülönben egy kapcsolatban hogy lehet intimitás nélkül szexelni.
2017. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hat pedig nyitnia kellene a szexualpszichologus fele. Lehet, h "sima" bubtudat. A fene tudja milyen nevelest kapott.
2017. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok mint a bnőd, én a csókot utálom és szpni se szeretek sot....

De az jol esik ha kinyalnak. En sem csokolozok kb soha meg nem is nagyon simogatom a partnert szex kozben. Vhogy nem all kézre meg "felesleges", es ez NEM szerelem kérdése! Ugyanúgy szexelek azzal akit szeretek mint az állat és azzal is aki iránt kb semmit sem érzek!

Egyszerűen ilyen a szexuális stilusunk, nem kell mast bele látni. Foleg nem vagyunk aszexualisok! Jesszus hisz szexelunk :D


Kérdező , ha nem tudod ezt tolerálni tovabb vagy elviselni , akkor hagyd el , de ha 8 evet ki birtal mellette , akkor miert csak most jött ez elő benned, h neked nem jo? Nem ertem :/


Ne eroltesd semmit, úgysem tudod megvaltoztatni. A szexuálpszichológus sztem sz4r ötlet!

2017. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!