Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fájdalmas erekció? Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas erekció? Nektek volt már? Mitől volt?

Figyelt kérdés
Nagyon durván áll közbe ami már fáj de tényleg kemény ,ez nem veszélyes ? Jobb ilyenkor gyorsra venni a menetet?

2017. júl. 23. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én minden reggel ilyen erekcióra ébredek, fájdalmasan keményen áll és nagyobb is mint általában. Az okát nem tudom de nekem nincs problémám vele.
2017. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen, ha már 3napja nem maszturbáltam és utána valami nagyon felizgat, ilyenkor olyan kemény, hogy úgy érzem szétrobban, 1centivel hosszabbnak mértem, mint alapból és kicsit fáj is.
2017. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
velem is fordult màr elő buszon merevedésem volt és tényleg kb 20 perc után már fájdalmas volt
2017. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen, amikor 40 éve az akkori barátnőm addig izgatott a vonaton, míg majdnem elmentem. Szóval ez a vőlegénybetegség volt. Neked nem ilyen a szitu?
2017. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már buszon, rendesen feszített... ez akkor van amikor nagyon teli a tár...
2017. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, villamoson.
2017. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!