Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszgyűrű használatáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszgyűrű használatáról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Férfiként kérdezem aztat tudom hogy fenttartja az erekciót.

2017. júl. 15. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Aztat..? 😳

Amugy jo érzés (nőként), en szeretem.

2017. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a téma. Aki tapasztalt linkelne olyat amit érdemes venni próbára? Vagy leírná milyet érdemes?
2017. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Régebben egyszer próbáltam, annyira nagyon nem hatásos, és nem is lehet sokáíg rajta mert kell a vérkeringés. Nekem nem volt kellemes, vagyis nem élveztem annyira a szexet mint nlküle, érzéketlenebb volt tőle. De egyszer mindent ki kell próbálni.
2017. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmiből sem áll kipróbálni, pár ezer forintos történet.
2017. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként annyit tudok mondani,hogy ha elég mélyen vagy,akkor a csiklót nagyon izgatja,egyébként nem nagy durranás. Sokáig ne legyen rajtad,tényleg kell a vérkeringés.. De kinek mi jön be.. Egy próbát megér 29/N
2017. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 12:37-es vagyok


Nagy a farkam, megy "koppanásig", meg viszonylag vastag, de van olyan, csaj akivel úgy is kipróbálnám, hogy csak nem is dugás van, hanem csak simán álló fsszal folyamatosan mozgás nélkül benne vagyok és stimulálja. Meg kipróbálnám én is többféleképpen is, de még sosem jutottam el odáig, hogy vegyek is ilyet, meg egy csaj se állított be hozzám ilyennel. De ami késik, nem jön korán.

2017. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal vastagabban és hosszabban tartja és ami a legfőbb keményebb de nagyon.Kicsit érzéketlenít de élvezem.
2017. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valaki linkelhetne tényleg egyet, amit ő szeret.
2017. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
[link] Trippin ágacskás péniszgyűrű nos ez volt a legolcsóbb 690ft Engem szorított először lecsíptem az ágacskáit csípőfogóval egy vékonyabb és egy szélesebb gyűrűre vágtam ügyesen ketté fél évig bírta aztán elszakadt,nagyon tettszett így elsőre.
2017. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tartsatok akár régimódinak, de szex terén nem szeretek semmilyen műtárgyat. Az erogén zónák ismerete és szakszerű használata sokkal nagyobb élményt nyújt minden műanyag kacatnál. Kipróbálni természetesen kipróbáltam, de nem változott a véleményem.
2017. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!