Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmerjem mondani, hogy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerjem mondani, hogy szűz vagyok még és csók se volt?

Figyelt kérdés

Én 27, a pasi 32 és szerelmes lettem belé,méghozzá nagyon.Eddig nem igazán volt olyan pasi,aki annyira érdekelt volna,hogy bármit is kezdjek vele,de ő borított mindent és mindent akarok vele csinálni,minden olyat,ami egy párkapcsolatban és két szerelmes ember között alapvető.Nincs gond a külsőmmel,a személyiségemmel sem,teljesen normális vagyok,neki kifejezetten érdekes,de : nem csókolóztam még és természetesen nem is szexeltem még.A vágy most jött el bennem arra,hogy vele ezek megtörténjenek.


Elmondjam neki,hogy se csók,se szex nem volt még pasival,vagy majd azután mondjam el ezeket,hogy megtörténtek? Egyáltalán hogy reagál egy férfi,ha kiderül a szerelméről,hogy nem csókolózott még és szűz is? Azt ne tanácsoljátok,hogy gyorsan csókolózzak valaki mással és akkor előtte már nem kell szégyellnem,mert én csak és kizárólag az ő száját és testét kívánom.Alig várom,hogy ráugorhassak:)



Köszi


2018. febr. 22. 07:01
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

29-es:

én azért nem szeretném megfosztani attól a gondolattól,hogy volt olyan nő, akit csak ő érintett meg:)De persze azt is értem,ha ennek nincs jelentősége.

2018. febr. 22. 13:03
 32/33 A kérdező kommentje:

valamelyik kommentelő :


ha meg annyira jó lenne,hogy vágyakat korbácsol bennem más iránt is,ha ilyen egyszerűen irányíthatnának az ösztöneim,akkor 27 évem alatt valószínűleg nem maradtam volna szűz.

2018. febr. 22. 13:10
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek igen, általában nagyon, vagy a legfontosabb a szex.

Nekem személy szerint nem. Persze, hogy jó dolog, de az ember egy átlag napjának nagy részét nem szexel tölti. A másikat a szexben elfogadni és segíteni, pedig ugyan olyan dolog mint az élet egyéb területe. Persze ezt a mai világban nem sokan gondolják így.

Meg írtad, hogy jó volna ha ő is szűz lenne... A nők 99%-a még szűzként se akarna szűz fiút/férfit. Nézd meg bármelyik ilyen kérdést itt, vagy kérdezd meg a barátnőidet!

Szerintem minél hamarabb mond el. Te eddig vártál, hogy elsőre egy normális kapcsolatod legyen. Legalábbis ez a vágyad, ami szerintem nagyon jó dolog alapvetően. Viszont egy normális, komoly kapcsolatnak az őszinteség az alapja. Ha nem is hazugság, hogy nem mondod el sokáig, de direkt halogatás, vagyis sumákolás. Nyugodtan mond el neki már a következő találkozáskor. Amiket olvashattál, meg amit konkrétan én is írtam, az pedig azért van, mert egyszerűen ilyenek a nők általában.

25 voltam, 31F(10 éve nem szűz, mielőtt azzal jönne sok primitív barom, hogy azért viszonyulok így hozzá, mert biztos én is az vagyok)

2018. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!