Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmerjem mondani, hogy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerjem mondani, hogy szűz vagyok még és csók se volt?

Figyelt kérdés

Én 27, a pasi 32 és szerelmes lettem belé,méghozzá nagyon.Eddig nem igazán volt olyan pasi,aki annyira érdekelt volna,hogy bármit is kezdjek vele,de ő borított mindent és mindent akarok vele csinálni,minden olyat,ami egy párkapcsolatban és két szerelmes ember között alapvető.Nincs gond a külsőmmel,a személyiségemmel sem,teljesen normális vagyok,neki kifejezetten érdekes,de : nem csókolóztam még és természetesen nem is szexeltem még.A vágy most jött el bennem arra,hogy vele ezek megtörténjenek.


Elmondjam neki,hogy se csók,se szex nem volt még pasival,vagy majd azután mondjam el ezeket,hogy megtörténtek? Egyáltalán hogy reagál egy férfi,ha kiderül a szerelméről,hogy nem csókolózott még és szűz is? Azt ne tanácsoljátok,hogy gyorsan csókolózzak valaki mással és akkor előtte már nem kell szégyellnem,mert én csak és kizárólag az ő száját és testét kívánom.Alig várom,hogy ráugorhassak:)



Köszi


2018. febr. 22. 07:01
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

19-es :


és szerinted idővel elmondhatom neki,miután már csókolóztunk,hogy ő csókolt meg először?

2018. febr. 22. 11:42
 22/33 anonim ***** válasza:
53%
Most összefog biztos dőlni a világ meg holnaptól minden drágább lesz, mert szűz vagy nem? Mondd el semmit sem változtat ez a tény , ha szeret továbbra is szeretni fog, ha meg nem, akkor nem emiatt fog változni a gondolatmenete irányodba. Én így olvasva a hozzászólásaidat is, úgy látom te még azért vagy szűz, mert túl nagyok az elvárásaid a férfiak felé, ami nem baj, de az ilyen nők szoktak aztán a végén még 40 évesen is szingli szüzek lenni :)
2018. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
én nem gondolom nagy elvárásnak azt,hogy egy pasi ne legyen link,megbízhatatlan,és rám telepedő,továbbá nem árt,ha vannak céljai az életben.Nálam ez minimum,nem pedig elvárás.De nem is várok el többet senkitől,mint amennyit én is tudok neki nyújtani.Én a harmónikus kapcsolatokban hiszek.
2018. febr. 22. 12:32
 24/33 anonim ***** válasza:
74%
Jó csak nekem így az írásaid alapján az jön le, hogy elvagy magadtól szállva a fogalmazásaid stb. , majd meglátod ebben a srácban is fogsz valamit találni mégis, ami nem fog tetszeni... azt majd jössz 1 hónap múlva újra kiírni, hogy mekkora szerelemnek indult, de az ágyban nem volt olyan a srác mégse, mint gondoltad vagy hasonló .
2018. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak lehet igaza van. Én sem hiszem, hogy jó lenne elsőre neked a szex. Neked is meg kell ismerned majd magad, meg persze egymást mire jó lesz. Itt fog kijönni, hogy visszafele is működik e ez? Lehet pont te leszel elégedetlen és türelmetlen és dobod ki. Mellesleg a férfiak 99%-a nem dobna egy szűz lányt és megértő lenne vele. Sőt sokan kicsit félnének is tőle, hogy elég finoman bánnak e vele. Ez inkább a nőkre jellemző, hogy azonnal elhajtanak egy szűz fiúkat. Biztos azért van mert a férfiak ugye sokkal önzőbbek...
2018. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

mindenkiben vannak hibák,csak nem mindegy,hogy milyenek és hogy azt ki hogy tudja tolerálni.Ő sem tökéletes -szerencsére-, és most is van olyan,ami annyira nem jó,de egyáltalán nem számottevő és vannak egyéb tulajdonságai,amik ellensúlyozzák ezt.


Én inkább azt látom,hogy az emberek igénytelenek saját magukkal szemben is,amikor párválasztásra kerül a sor.

De nem nekem kell velük együtt élnem és nem is rám tartozik.

2018. febr. 22. 12:53
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Elhagyni semmikép nem fog, de elképzelhető, hogy bogarat ültetsz majd a fülébe.

Ez a dolog nagyon szép és nagyon jó, egy pasi kétféleképpen értelmezheti:

1.: Nagyon de nagyon fog örülni, hogy ő lesz az akit ezzel megajándékozol, és megbecsüli.

2.: Nagyon de nagyon fog örülni, hogy ő lesz az akit megajándékozol, ám előre nézve nem biztos, hogy hosszútávon fog rád számítani.

Ha megtörténik, fogalmad sincs a saját reakciódról.

Mindenhogy elsülhet, kiábrándulsz belőle mert nem tudja majd kezelni a helyzetet, béna lesz, vagy éppen jó lesz amitől megindulnak a vágyak benned... más iránt is.

2018. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
hát én biztos nem hajtanám el,ha szűz lenne,sőt,nagyon örülnék neki,de ez már nem lesz,mert nem szűz :) és így is teljesen jó
2018. febr. 22. 12:56
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
19-es vagyok. Utólag elmondhatod, ha nagyon szeretnéd, de én nem mondtam el. Úgy voltam vele, hogy már nincs jelentősége.
2018. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

nekem itt az utóbbi hozzászólásokból azt tűnt ki,hogy hatalmas hangsúlyt fektetnek az emberek a szexre és egyéb párkapcsolati minőséget is ez alapján húznak meg.Én nem azt mondom,hogy nem fontos a szex.Mi van akkor,ha valami nekem nem tetszik,vagy nem úgy csinálja? Semmi! Mindent meg lehet beszélni és idővel összeszokni.Ilyeneken kár agyalni.Két felnőtt ember,akik kommunikálnak egymással,megtudják oldani a dolgaikat.Persze,ha akarják és persze,ha egyáltalán elmondják,mert azt is látom,hogy más kapcsolatokban a kommunikáció olyan gyér szinteken fut,hogy néha már sajnálja az ember a résztvevőket.



Nem aggódom amiatt,hogy ha bármi nem úgy sülne el,ne lehetne megbeszélni és az alapján változtatni rajta.

Olyan miniatűr, könnyen megoldható dolgot fogtok meg,hogy erről nem is érdemes nagyon beszélni.



A kérdésem inkább az,ami eddig is volt :

Mikor mondjam el?

2018. febr. 22. 13:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!