Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmerjem mondani, hogy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerjem mondani, hogy szűz vagyok még és csók se volt?

Figyelt kérdés

Én 27, a pasi 32 és szerelmes lettem belé,méghozzá nagyon.Eddig nem igazán volt olyan pasi,aki annyira érdekelt volna,hogy bármit is kezdjek vele,de ő borított mindent és mindent akarok vele csinálni,minden olyat,ami egy párkapcsolatban és két szerelmes ember között alapvető.Nincs gond a külsőmmel,a személyiségemmel sem,teljesen normális vagyok,neki kifejezetten érdekes,de : nem csókolóztam még és természetesen nem is szexeltem még.A vágy most jött el bennem arra,hogy vele ezek megtörténjenek.


Elmondjam neki,hogy se csók,se szex nem volt még pasival,vagy majd azután mondjam el ezeket,hogy megtörténtek? Egyáltalán hogy reagál egy férfi,ha kiderül a szerelméről,hogy nem csókolózott még és szűz is? Azt ne tanácsoljátok,hogy gyorsan csókolózzak valaki mással és akkor előtte már nem kell szégyellnem,mert én csak és kizárólag az ő száját és testét kívánom.Alig várom,hogy ráugorhassak:)



Köszi


2018. febr. 22. 07:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan mond el, ha értelmes a srác akkor ezt simán el fogja fogadni, nekem nem lenne gond
2018. febr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
elhagynád ezért a barátnődet?
2018. febr. 22. 07:07
 3/33 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem megfog ijedni, mert 27 évesen, azért valaminek mégis csak lennie kell a háttérben, hogy eddig , miért nem? Én elgondolkodnék a dolgon. Az oké, hogy kb. 25 éves korig szűz valaki, de már ott is motozna a fejembe, hogy miért? Érted a dolgot elkezdenék gyanakodni, hogy mi lehet a gond és benned keresném a gond forrását. Azt meg, hogy csók se volt még meg se említsd szerintem :)
2018. febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 October15 ***** válasza:
80%

Hmm nem vagyok kompetens a kérdésben lévén amikor reális esélyem volt szűz lányokba botlani akkor valahogy egyik sem volt az. XD [Nyilván barátnőkről beszélünk.] Most meg már vén fsz vagyok hozzá. :D Ebből kifolyólag viszonylag torzít a véleményem de: erősen kétlem, hogy ezzel bármi baja lenne azt meg különösen, hogy ezért szakítana.


26F

2018. febr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
2%
5 kösz az "oktatást" 17 éve boldog házasságban élek, de kösz tényleg :D
2018. febr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
1%
Én elhagytam ezért a barátnőmet.Szűz lánnyal csak a baj van hisz nem tud semmit,s csak szenvedsz vele.Esetleg egyszer megdu.ni és ennyi.
2018. febr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat alapja a teljes bizalom.

Ha ezért elhagy, akkor nem Téged szeret, hanem pin*t akar.

2018. febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem a mély barátságtól abban különbözik, hogy szexuális vomnzalom is társul hozzá. Nincsenek tabutémák, se szégyenkezés, mert határtalan a bizalom a szerelmesek között. Ha belegondolok, számomra annak, hogy nem volt még hasonló érzésed más iránt csak annyi jelentősége lenne, hogy még jobban örülnék, hogy engem ért a szerencse.

Talán valóban elgondolkoznék, hogy mi lehetett az oka, hogy így esett, de eszembe se jutna eltolni magamtól a boldogsgot.

Gyakorlatias szempontból, férfiként is azt gondolom, hogy jobb, ha elmondod: mindkettőtöknek jobb, ha nem izgulsz, hanem el tudod engedni magadat. Kicsit hasonló helyzetben már voltam, és minden nagyon jól alakult, engem is inspirált, és a legjobbat hozta ki belőlem, teljesen nyugodt voltam, nem volt semmilyen bizonyítási kényszerem. :)

Mondjam, hogy kicsit irigyellek mindkettőtöket? ;)

2018. febr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm az eddigieket.Valahogy azt a hozzászólót is megtudom érteni,aki bennem,vagyis a nőben keresné a "hibát",szerintem ez is egy teljesen természetes reflex, de ugyanakkor azt is gondolom,hogy ez a gyanú hamar elillan,ha már ismeri a nőt és tudja,mi miért van,illetve -az én esetemben legalábbis- az a tény,hogy szűz vagyok és nem csókolóztam férfival ( egy csaj barátnőmmel már igen,mert egyetemen alatt megkértem,hogy tanítson meg, de ez már jó pár éve volt), az nem befolyásolja a szexuális képességeimet.Lehet,hogy legelső alkalommal bátortalan leszek,de ez elmúlik és utána előjön az a virtus,ami tapasztalatom szerint és sok férfi ismerősöm,barátom elmondásai alapján sok nőben még X év szexuális élet után sincs meg.Úgyhogy attól nem kell tartania,hogy nem lesz jó a szex,mert mihelyst méretre szabja a pun>imat és túl vagyunk az első pár alkalmon,nem lesz több kérdés.


Csak elkezdeni nehéz...persze mindent elmondanék neki,kifejve,nem hallganék el semmit,csak hát a félsz még bennem van.

2018. febr. 22. 07:55
 10/33 October15 ***** válasza:
94%

6.: És a "boldog" házasságodban is mindig a feleségedben keresed a hibát? :D Asszem a boldogság fogalmáról picit más elképzeléseim vannak, helyesbítek: nekem van róla elképzelésem. XD


8.: Pontosan. Jó esetben ha van némi gerince és csak p*nát akar akkor szakít, egyéb esetben meg lásd a 7.-et. :D Van élet az agyhalál után.. A moralitás meg kösse fel magát az első fára.


9.: Abban azért vitatkoznék, hogy a párkapcsolat szabadabb, tabumentesebb mint a barátság. [Ezért is kapok hülyét attól a szállóigétől, hogy "csak barátok"..] Amiről beszélsz az am egy 80-as évek végi pszichológiai elmélet "a szerelem háromszög" néven fut. Azt mondja ki, hogy a szerelem intimitásból, elkötelezettségből és szenvedélyből áll. Ez eddig rendben is van tényleg csak a szenvedélyjel több mint a barátság, ugyanakkor azt azért ne feledjük, hogy párkapcsolatban azért van egy igen erős megfelelési kényszer, birtoklási vágy stb. Szóval azt nem mondanám, hogy a párkapcsolat a legjobb keretrendszere egy 100%-os nyitottságon alapuló kapcsolatra. A többi viszont rendben van.

2018. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!