Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmerjem mondani, hogy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerjem mondani, hogy szűz vagyok még és csók se volt?

Figyelt kérdés

Én 27, a pasi 32 és szerelmes lettem belé,méghozzá nagyon.Eddig nem igazán volt olyan pasi,aki annyira érdekelt volna,hogy bármit is kezdjek vele,de ő borított mindent és mindent akarok vele csinálni,minden olyat,ami egy párkapcsolatban és két szerelmes ember között alapvető.Nincs gond a külsőmmel,a személyiségemmel sem,teljesen normális vagyok,neki kifejezetten érdekes,de : nem csókolóztam még és természetesen nem is szexeltem még.A vágy most jött el bennem arra,hogy vele ezek megtörténjenek.


Elmondjam neki,hogy se csók,se szex nem volt még pasival,vagy majd azután mondjam el ezeket,hogy megtörténtek? Egyáltalán hogy reagál egy férfi,ha kiderül a szerelméről,hogy nem csókolózott még és szűz is? Azt ne tanácsoljátok,hogy gyorsan csókolózzak valaki mással és akkor előtte már nem kell szégyellnem,mert én csak és kizárólag az ő száját és testét kívánom.Alig várom,hogy ráugorhassak:)



Köszi


2018. febr. 22. 07:01
1 2 3 4
 11/33 October15 ***** válasza:
100%
Kérdező: Persze 5 másodpercig megérthető ez a "reflex" azután eszedbe jut, hogy amúgy papíron egy embernek sikerült leírnia ezt méghozzá nem reflexből hanem volt bőven ideje átgondolni, hogy tuti le kell-e ütni azt az entert. Az embernek azért jelentős kontrollja van az ösztönei felett. Szerintem a moralitás és az érzelmi intelligencia majd teljes hiánya és a reflex nem szinonimák. :)
2018. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

12-es:

igen,van ráció abban,amit mondasz

2018. febr. 22. 08:20
 13/33 anonim ***** válasza:
6%
Nekem semmi bajom nem lenne ezzel. Úgy felizgatnálak, kényeztetném a nöiességedet, hogy utána letépnéd rólam a ruhát. 😊
2018. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem ahelyett hogy dumálsz neki erről, gyorsan csókold meg a szerelmed (vagy nézz mélyen a szemébe, közeledj hozzá, és bízd rá az utolsó pár centit). Majd lépésről, lépésre szépen haladjatok.


Én kiszúrnám, mert szerintem az ilyen csajnak még az sem természetes, hogy asztalnál beszélgetés közben a kezét simogassák, vagy átölelve, kézen-fogva kísérjék.


Előre ne mondd el, mert kb. minden egészséges férfi az gondolná erről, hogy ha egy csaj alkatilag szereti az érzékiséget akkor kizárt dolog, hogy egész fiatalságát szerelem/testiség nélkül élte volna le. Most balekot keres aki elveszi és gyereket csinál neki (oké, pár hónapig kellemes illúziót ad), utána pedig megint csak a gyerekkel fog foglalkozni. Nem azért mert rossz ember, hanem egyszerűen csak azért, mert genetikáját nem szerelemre programozta a természet.


40F

2018. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképpen elmondanám neki. Legkésőbb az ágyban ki fog derülni, mert ezt egy érett férfi észreveszi. Gondolj az ő helyébe, mit éreznél, ha egy ilyen dolgot eltitkolna. Sumákolással elkezdeni egy kapcsolatot nem túl jó. Lehet jól meg akarja majd adni, te meg besz*rsz a fájdalomtól. Ebből jogosan lenne harag, mert nem adtad meg neki az esélyt, hogy úgy érjen hozzád, ahogyan egy szűz nőhöz szeretne, akibe még lehet, hogy szerelmes is. Akaratán kívül okozna neked fájdalmat, és a te első alkalmad is el lenne rontva, mindez azért mert nem voltál őszinte vele.
2018. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

" Én kiszúrnám, mert szerintem az ilyen csajnak még az sem természetes, hogy asztalnál beszélgetés közben a kezét simogassák, vagy átölelve, kézen-fogva kísérjék. "


erre nagyon jól ráéreztél.viszont tudja,hogy nem akarok gyereket és ő sem,úgyhogy a kommented másik felétől nem tartok :)

2018. febr. 22. 11:01
 17/33 A kérdező kommentje:

15-ös:

teljesen igazad van.Azért bizonytalanodok meg,mert ha meg elmondom,akkor mi van ugye,ha "elszalad",pedig nem minden szűz ugyanolyan és ezzel esélyt sem kapnék arra,hogy jó tapasztalatai legyenek velem.Mindkét opció fut bennem,de szívem szerint én is arra hajlok,hogy előtte elmondom és megbeszéljük. Félni fogok a reakciójától,de attól jobban félnék,hogyha azt érezné,hogy nem bízhat bennem ,mert ilyen dolgokat nem mondok el.

2018. febr. 22. 11:04
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól ismer téged, és az érzések kölcsönösek, nem hinném, hogy emiatt elhagyna. Szerintem olyan szempontból is jobban jársz, ha elmondod neki, hogy az első szexnél ne az legyen, hogy nem tud róla, hogy szűz vagy, és csak durr bele... mert úgy neked nem igazán lesz jó élmény.


Simán csak mondd el neki, amit itt leírtál. Eddig nem találtál olyan pasit, aki érdekelt volna, ő viszont nagyon megfogott. Szerintem még legyezgetni is fogja a hiúságát :)


25N

2018. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondanám el előre, hogy nem csókolóztam. Ha érzéssel csinálod, észre sem fogja venni. Én 23 évesen csókolóztam először igazából, de a srác észre sem vette, aztán hamar belejöttem.:)

Azt viszont elmondanám, hogy szűz vagyok. Biztosan meg fog lepődni, de ha tényleg szeret ezért sosem fog elhagyni! Ha megkérdezi miért, elmondod neki őszintén, amit ide leírtál.

2018. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

próbálkozásaim azért voltak,mert elég sok férfival beszélgettem,beszélgetek mai napig és így volt pár lehetőség is,de így utólag visszagondolva "örülök",hogy nem lett velük semmi.Mindegyikkel egyébként az volt a végső "gondom",hogy szellemileg én nőként leköröztem őket,legalábbis nekem egy férfiban fontos,hogy férfiként tudjak rá tekinteni.Nyilván,másoknak meg ők voltak a tökély,de én most csak magamról beszélek.


1.) volt egy grafikus srác,akivel egy gimibe,majd egyetemre jártunk. Hosszú évekig csak néztük egymást,aztán spontán megismerkedtünk.Nagyon vonzódtam hozzá,megvolt az erős kémia,de a gyakorlatban kiderült,hogy agyilag nem tud lekötni és egy kicsit link is. Továbbá nem voltak ambíciói,céljai és nekem ez nem igazán jött be.Tengett-lengett az életben.



2.) Sógorom barátja,munkatársa.Itt is megvolt a kémia,de ő is egy teljesen link,megbízhatatlan alak volt.Ilyenre nem alapozok.Se a testem,se az időm.


3.) Egy olasz restaurátor.Ő annyira "uralni"akart,hogy ettől fulladoztam.Vonzalom szintén megvolt,de ha emberileg nem vonzódom hozzá,akkor kevés a test.


Meg persze van pár pasi mindig,aki próbálkozik,de nem tudom őket komolyan venni.Persze,szeretnék már nagyon szexelni és kipróbálni sok mindent,de ezt olyan emberrel akarom,aki nem csak testileg vonz, hanem emberileg is leköti a figyelmem. Tudnék úgy is szexelni,hogy érzelmek nélkül és csak basz>i,dugni, kef>élni,mint a nyulak, de nincs rá igényem.


Arra van igényem,hogy olyannal kef>éljek,szeretkezzek,aki nem csak a punc>imat mozgatja meg,hanem az elmémet is.



Ő meg ilyen.Ráadásul megvan az összhang.

2018. febr. 22. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!