Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz a szex kövér emberrel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz a szex kövér emberrel?

Figyelt kérdés
Fiatal sportos lány vagyok. Megszerettem egy nagyon kövér (140 kg) pasit. Eddig minden jó vele csak még szex nem volt. Félek hogy a szexet nem fogja -bírni és így nem lesz vele jó a szex mert ha 3. Emeletre gyalog megyünk vagy futunk kicsit a busz után teljesen kivan liheg nem bírja.
2018. febr. 10. 23:06
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
20. Sose sportoltam egy exemmel sem, pedig volt közöttük sportos is. Inkább barátaimmal szoktam sportolni
2018. febr. 11. 08:59
 22/33 anonim ***** válasza:
35%
És majd őt is viszed magaddal, amikor a barátokkal mentek edzeni meg sportolni? Hátha lefogy legalább. Aztán a 15-14 centből nem csak 8 centi fog látszódni.
2018. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
21%
Minél többet mondasz el,ez annál gazabb lesz...
2018. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen nagydarab pasim. 130 kg, kb. 190 cm. Én meg alacsony vagyok, és sokkal kisebb.

Ha ő volt felül, nem kaptam levegőt. Teljesen tartani kellett magát.

Ha én voltam felül, akkor ha ráültem lovaglóban, egyszerűen nem ért le a térdem az ágyra, úgy meg nem lehet mozogni. Csak guggolva, de az baromi fárasztó.

Legjobban a kutya póz vált be, viszont azon kívül szinte semmi. Romantikus, ölelkezős szex pedig sehogy sem. 69 se: nem kaptam ott se levegőt.

Szóval nem volt hosszú életű kapcsolat, és nagyrészt a szex miatt. Egyszerűen nem illettünk össze testileg. De ha köztetek magasságban nincs akkora különbség, akkor lehet, hogy jobb.

2018. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
96%

Itt sokan el vannak varázsolva.

Szinte 140 kg vagyok én is, de csináltam olyan fizkai minkát hogy a legtöbben a közelébe sem menne. Volt néhány munkatársam aki kigyúrt izom agy volt, de a tempót mégsem tudta tartani.

Kövér és kövér ember között is van külonbség. És képzeljétek a szex is megy, és a farkam is megtalálom.


Kérdező ne az itteni válaszok alapján dönts.

Hallgas a szívedre.

2018. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
71%
Itt először a lefogyással kell törődni, nem a szexel.
2018. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
72%

Nekem eddig a legjobb szex egy 100kilós pasival volt !

Én meg voltam akkor 40 kiló.

Szerintem megfogjátok tudni oldani, úgy ahogy mi is simán megoldottuk, ráadásul kocsiba.

2018. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez változó. Amit többen is írtak, abban van igazság. Nyilván nem jöhet szóba minden póz, lehet nem fogja bírni a tempót, sok kövér embernek vèrnyomás problémája van, ami potenciagondot okoz...stb. DE vannak kivételek, lehet a te kiszemelted pont ilyen, ez csak akkor fog kiderülni, ha eljuttok a szexig.
2018. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párom 120 kg körül van és messze vele a legjobb a szex eddig, minden pózban megy a dolog és levegőt is szoktam kapni, pedig 50 kg vagyok szóval eltörpülök mellette rendesen. :D Összehasonlításképp: Számomra sokkal frusztrálóbb volt, amikor egy csupa izom pasim volt, aki állandóan az edzéssel volt elfoglalva, de még így is olyan mértékű önbizalomhiánya volt, hogy kb. csak töksötétben szexeltünk és szex közben azért nem tudtam elengedni magam, mert folyton arra gondoltam, hogy egy-egy pózban vajon hogy nézhetek ki.
2018. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rossz!


Az elhízás ugyanis sok mindenre hatással van:

- libidó

- állóképesség

- kisebbnek érződik a farka, mert egy részét bizony elnyeli a zsír

2018. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!