Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci csajok! Titeket mi izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajok! Titeket mi izgat fel?

Figyelt kérdés
Szexre készülök, egy nagyon duci csajjal, mindig is nagyon izgattak az ilyen csajok. Eddig csak vékony lányokkal voltam.

2018. jan. 6. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Az érintés


Látvány nem izgat

2018. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Csokitorta
2018. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Big Mac menü
2018. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

#1 válaszából is látszik, hogy ugyanolyanok ők, mint minden más nő, lány.

Tapasztalatból mondom, a duci nők isteniek az ágyban. Érzékiek, vállalkozókedvűek, nyitottak, semmire sem kell rábeszélni őket. Az orgazmuskészségük is kiváló.

De egy dolgot hadd mondjak: ne játssz velük!!

Érző emberek ők.

2018. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hmm, a kérdés elolvasása után kb 10 percig azon gondolkoztam, vajon én 85kgosan miben térhetek el ilyen szempontból az 50, 60 vagy 70 kilósoktól....

hiszem egy kaptafára készültünk mi emberek, mi nők

tehát csináld úgy ami a megszokott séma, természetesen majd megtudod az egyéni igényét, ami mindenkinél eltérhet. DE, ennek semmi köze ahhoz, hogy a mérlegre állva hány kgot nyom. 26nő

2018. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Béélpokoool :D
2018. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egy duci lány nem egy külön állatfaj, ugyanolyan mint a többi csaj. Meg szerintem a vékonyaknak sem voltam egyforma igényeik. Mindenkit más izgat fel igazán.
2018. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Voltak*

(előző vagyok)

2018. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%
Egy raklap pizza!
2018. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!