Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz a szex kövér emberrel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz a szex kövér emberrel?

Figyelt kérdés
Fiatal sportos lány vagyok. Megszerettem egy nagyon kövér (140 kg) pasit. Eddig minden jó vele csak még szex nem volt. Félek hogy a szexet nem fogja -bírni és így nem lesz vele jó a szex mert ha 3. Emeletre gyalog megyünk vagy futunk kicsit a busz után teljesen kivan liheg nem bírja.
2018. febr. 10. 23:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
33%

Gondolom szépen fel volt öltözve randin. Ha levetkőzik, majd más lesz a meglátásod. Valljuk be,a külső igenis számít. Ha csak csíped vagy kedveled, de nem bizseregsz ha ránézel...

Ne hülyítsd! Hadd találja meg a neki való nőt

2018. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne rossz?Előbb próbáld ki,utána írd meg hogy milyen volt.Tényleg érdekel.N
2018. febr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de előfordulhat, hogy nem fogja bírni a szíve a dolgot. Nekem van egy barátnőm, akinek nagyon kövér volt a pasija. Nem olyan volt, amikor összejöttek, később hízott el, és mondta, hogy nincs szex, mert egyszerűen fizikailag nem bírja a srác.

Én értem, hogy a személyisége fogott meg, de le kéne fogynia. Nem is azért, hogy vonzóbb legyen, de 140 kg-val már nagyon le vannak terhelve a belső szervei, komoly betegségek alakulhatnak ki nála.

2018. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
Én pont olyan vagyok, mint amit leírtál a kommentben, eltekintve a súlytól.
2018. febr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%

Megjöttek a sok kigyúrt,önbizalomhiányos kis pocsök.

Ha szimpi,és el tudnál vele képzelni bármit,akkor hajrá!

Ne foglalkozz,a gyöpös hülyékkel. Te Életed! Sok sikert.

2018. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnek volt elhízott pasija. El akarta venni feleségül,de a barátnőm inkább szakìtott vele,mert unta,hogy mindig ő van felül,vagy szopnia kell. Másik barátnőm férje olyan 180cm magas és 180kg. Nem tudom milyen a sex,de együtt vannak évek óta.
2018. febr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
87%
Pacni testű emberek a súlyuknál fogva, lassúak az ágyban. Egyébként is gyorsabban fáradnak.
2018. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
15. Nyilván nem érdekel mert szeretem...borzasztó sok sík látókörű általánosító barom van itt. Olyan hihetetlen nekik hogy egy kövér ember tud annyira vonzó lenni mint egy vékony...
2018. febr. 11. 08:40
 19/33 A kérdező kommentje:

Valljuk be,a külső igenis számít.


Nyilván számít az összkép számít nekem és nem egy testsúly lesz a meghatározó hogy vonzódok a pasihoz vagy nem hanem a kisugárzás és úgy az egész ahogy van nekem számomra ő jelenleg vonzó és pont

2018. febr. 11. 08:43
 20/33 anonim ***** válasza:
34%
Akkor majd a mentőt a szomszéd hívja ki, ha eltörött 3 bordád. Ergó a rózsaszín köd szépen beborítja az agyad. Nyilván egy sportos nőnek, egy magát vonszolni alig tud hím egyed kell aki a hasától se látja a farkát, teljesen életszerű..... és még véletlenül se olyan kell neki, akivel tudnak sporttal is kapcsolatos szabadidős programokat szervezni.
2018. febr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!