Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, melyik a jobb: ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, melyik a jobb: ha egy nőnek jó alakja van, de átlagos arca, vagy ha kimondottan szép arca van, de az alakja aránytalan/kövér?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy az első verziót választják inkább.

2017. szept. 7. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

számomra a "jó alak" a nőiesen telt, jobban bejön a husisabb alkat, mint a mai kor ideálja, viszont az átlagos arccal nincs bajom


láttam képen olyan csajt akinek szép arca volt, de szó szerint gusztustalan izmos nőietlen alakja

meg volt ilyen amorf nagy segg, nem tudom miből volt, mert sportos alkata volt, de gondolom kitömette magát, vagy elég fura edzés eredménye lehet, nem hiszem hogy természetes dolog

2017. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A "jó alak" alatt nem az izmos, túlsportolt testet értem, nem kell végletekben gondolkozni...hanem a vékony, formás, arányos alakot, kerek, de nem túlzottan nagy popsival.
2017. szept. 7. 13:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Összhatás a lényeg, no meg minden szubjektív. Úgyhogy csak konkrét nő ( k) ről tudnék nyilatkozni...látatlanban ez nem megy.
2017. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

#2-es:

nekem a vékonyabb csajok sem jönnek be annyira

a nagyobb popsi pl tetszik, persze mértékkel

2017. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jó alak atlagos arc jobb kombó nálam :)
2017. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasik hamarabb választják a kevésbé szép arcu lányt mint a bálna szétfolyik a hálytól de szép arcú lányt.

Bár ha kövér a teste akkor a feje is hájas tokás nem tudom hogy lehet az szép

23 N

2017. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hájtól***
2017. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Dugni csak úgy, egy szép alakú, átlagos arcú nő.


Gyereket csinálni egy szép arcú, átlagos alkatú nő inkább, a kettő közül.


Az alkatán ezerszer könnyebben tud változtatni az ember, de az arcod kinézete ezerszer jobban a genetikában gyökerezik.

2017. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Arányok amik fontosak.. Aranyos arc legyen nőiesen szexi vagyis érezze magát jól szeresse magát. Intelligencia sugározzon róla és értelem. Szemek amik megigéznek. Nem szeretem ha valaki vékony jobb ha van mit szeretni. És nem az iskolák száma számít ha az mellett olvasott.
2017. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A pasik magy része a testre megy. A fejet ki lehet vakolni.
2017. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!