Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik miert csinaljatok ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miert csinaljatok ezt?

Figyelt kérdés
Elso randim volt tegnap egy ferfival. Elmentunk vacsizni,beszelgettunk,tok szimpi volt meg minden .egyutt toltottunk par órát ...aztan felvitt a lakására .. Kozoltem vele h nem akarok lefekudni vele igy elso randin. Erre azt mondta h oke,megérti de mi lenne ha csak lecumiznám?? Mondtam neki h bocsi de nem (pedig en szeretik szopni amugy csak nem elso randin)..par perc mulva szépen lekoptatott.haza vitt. Es azt mondta nagyon jol erezte magat velem es majd keres... hát azota se hallottam róla
2018. febr. 8. 20:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%

Jesszus, tényleg, miért kell szénné oltani szegény lányt? Teljesen normális kérdést tett fel, és sajnos a leírt szituáció is mindennaposnak mondható :/ Bár nem kéne, hogy így legyen.

Kérdező, ne bánkódj egy ilyen "férfi" (inkább csak primitív ösztönlény) után. Inkább örülj, hogy már a legelején kiderült, hogy mekkorát tuskó, míg nem alakultak ki benned érzések. Megkíméled magad sok csalódástól.

Én még a második randin sem szoptam volna, pedig én is szeretek :)

2018. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
6%
Hát ez szopás...😀
2018. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
nem. mert már kiírtál egy kérdést, és aki azt javarészt nem érted.
2018. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

En megértem a nézetedet. De ez akkor is annyira általános tény, hogy ha elso randin felmész a lakására, hogy ott szex lesz. Kérdezd ki a barátnoid véleményét, mert itt csak pasik vannak tobbnyire, és azt fogja mondani, hogy noi iratlan szabáj, ha felmész a szobára elso randin az egyenlo azzal, hogy beleegyezel a sexbe. Ha nem szimpi vagy nem akarsz elson szexelni magad miatt, az nem baj, de akkor nem szoknak felmenni.


Ez olyan, mint amikor merkedezi a pincér, mit hozhatok? AZt mondod kolát, majd megfordul és leul a pultnál. HOzhatna, de nem hoz. Te meg csak vársz. Kb ez ilyen.

2018. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem meg igazad van! Szégyen, hogy a legtöbb nő olyan könnyen adja magát! Maradj ilyen, és ha a csávó nem jelentkezik, ne bánd!

F

2018. febr. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%

A csávó ennyit is ért! És igen, nem minden pasi ilyen, nem kell általánosítani. :)


Első randin fel sem hívnálak magamhoz (mert ahhoz rendet kellene csinálni xD) mert szerintem az még korai. Majd második után max.(min), de nem azért, hogy szexeljünk -.- Te is kapsz egy kis képet, hogy milyen szép rend van (már ugye rendet tettem és nincs rumli xD), meg egy kicsit azért az ember élő környezete is mesél magáról, mint olyan. :)

szerintem!

2018. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok. Én is furcsállom, hogy első találkozáskor felmentél a lakására. Egyértelmű, miért hívott fel, nem kellett volna elfogadnod. Másrészt nem szabad ennyire megbízni abban, akit akkor látsz életedben először.
2018. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hülye ostoba kislány vagy! Felmész hozzá aztán majd jöttél volna vissza sirva h megdugott!
2018. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!