Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik miert csinaljatok ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miert csinaljatok ezt?

Figyelt kérdés
Elso randim volt tegnap egy ferfival. Elmentunk vacsizni,beszelgettunk,tok szimpi volt meg minden .egyutt toltottunk par órát ...aztan felvitt a lakására .. Kozoltem vele h nem akarok lefekudni vele igy elso randin. Erre azt mondta h oke,megérti de mi lenne ha csak lecumiznám?? Mondtam neki h bocsi de nem (pedig en szeretik szopni amugy csak nem elso randin)..par perc mulva szépen lekoptatott.haza vitt. Es azt mondta nagyon jol erezte magat velem es majd keres... hát azota se hallottam róla
2018. febr. 8. 20:32
1 2 3
 1/28 Ramone ***** válasza:
100%
Ez van ha macsokra buksz :D több beszélgetés és kiderült volna hamarabb
2018. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Sima randinál azt mondanám, hogy tegnap óta nem sok idő telt el, és írhat még, de ha felvisz a lakására, az tök egyértelmű, hogy felhívás keringőre. Ha nem akartál lefeküdni vele, miért mentél fel? A cumi meg paraszt beszólás volt a részéről, ezek után nem tudom miért bántana, hogy nem találkoztok többet, hiszen csak szexre hajtott (te meg gondolom nem)..
2018. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mégsem szeretsz annyira,amennyire próbálod fényezni magad. Ha nekem ezt mondaná egy lány,hogy nyaljam ki,rögtön megtenném,mert én tényleg szeretem,még viszonzás nélkül is.
2018. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt én sem értem, ha nem akartál semmit, miért mentél fel?
2018. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
igy van,énis kinyalnám az első randin főleg ha szimpi,és mert szeretem csinálni,te nem.f
2018. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

"tok szimpi volt meg minden"

Itt abba is hagytam az olvasást

2018. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
4es . Sajnalom h neked ugy jott le hogy fényezni probalom magam . Ahogy mondtam :Szeretek, de első talinal szerintem még nem kéne :)) ;)
2018. febr. 8. 20:44
 8/28 A kérdező kommentje:
Miert ne mentem volna fel?? Gondoltam ha szexelni akar majd kozlom vele hogy nem :) olyan okosak vagytok :D
2018. febr. 8. 20:45
 9/28 anonim ***** válasza:
Miért mikor kéne a másodiknál?
2018. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Igazából én sem értem, hogy miért mentél fel? Ha több időt akartok eltölteni együtt, akkor simán maradhattatok volna még az étterembe is..


Amúgy ez a pali csak megdugni akart, szóval ne általánosíts, ugyanis feltehetően nem minden pasinak ugyanez a szándéka minden nőcivel.

Nem jött be neki a szex, így búcsút intett. szerintem te nem őt kerested, ő meg nem téged, ez ennyi, és kész.

2018. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!