Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik miert csinaljatok ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miert csinaljatok ezt?

Figyelt kérdés
Elso randim volt tegnap egy ferfival. Elmentunk vacsizni,beszelgettunk,tok szimpi volt meg minden .egyutt toltottunk par órát ...aztan felvitt a lakására .. Kozoltem vele h nem akarok lefekudni vele igy elso randin. Erre azt mondta h oke,megérti de mi lenne ha csak lecumiznám?? Mondtam neki h bocsi de nem (pedig en szeretik szopni amugy csak nem elso randin)..par perc mulva szépen lekoptatott.haza vitt. Es azt mondta nagyon jol erezte magat velem es majd keres... hát azota se hallottam róla
2018. febr. 8. 20:32
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
7es.. es ebben a mondatban hogy : Tök szimpi volt meg minden ..Mi olyan rossz?Talán nem érted a mondatot es azert nem olvastal tovabb?:)
2018. febr. 8. 20:46
 12/28 A kérdező kommentje:
10es : igen!! A masodiknal mar lehet hogy bele mentem volna :)
2018. febr. 8. 20:48
 13/28 anonim ***** válasza:
62%

Most komolyan,mit picsogsz itt?!

Gondolom nem volt szimpi,ezért nem is akártál vele szexelni,illetve nem sz.ptad le. És emiatt vagy kiakadva,hogy nem keress.

És akkor mi van?? De komolyan? Most kibe csalódtál,kire haragszol? magadra vagy rá?

Majd lesz másik pasi,aki szintén tetszeni fog,és tud várni akár hónapokat,mire lefekszetek.

2018. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 miniviki ***** válasza:
Elsőrandin nem azèrt visz fel,hogy megmutassa neked a bèlyeggyűjtemènyèt..a másik ez a cumis szöveg,azon csodálkozom,hogy nem pofoztad le,nem hogy mèg ő ráz le.-.- Ezekután örülj ,hogy nem keres.....
2018. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
14-es és 15ös: nem tudom miert nem lehet megérteni amit írtam . Lehet hogy ő már abban a tudatban hivott fel magahoz h majd szexelunk, de nekem is megfordult a fejemben hogy elő áll majd ezzel. Gondoltam :Na és?? Majd szólok neki h nem. De miert is magyarazkodok en nektek?? Ezek utan ugy gondolom hogy ha be megyek egy óvodába ,a 3-4 éves gyerekek ertelmesebb valaszokat adnak majd es nem tamadnak meg mint a veszett kutyák :D
2018. febr. 8. 20:57
 16/28 anonim ***** válasza:

14 ismét.

Nem támadlak,csak nem értem,ezt most minek írtad ide ki?

Nem akartad és kész, ennyi!

Emiatt nem keres,levontad a konzenkvenciát,túl leszel rajta,túl fogod élni,lesz másik pasi,és pont.

Minden pasi,nő más,hála isten nem vagyunk egyformák,most belefutottál egy ilyenbe,és ennyi,tanultál belőle.

2018. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nah 14es koszi. Ez elég ertelmes valasz volt :)
2018. febr. 8. 21:04
 18/28 anonim ***** válasza:
74%

"Ezek utan ugy gondolom hogy ha be megyek egy óvodába ,a 3-4 éves gyerekek ertelmesebb valaszokat adnak majd es nem tamadnak meg mint a veszett kutyák :D"


akkor menj! csak aztán ne csodálkozz ha ott meg ürülékevő majmokat fogsz felfedezni..

kicsit a te felfogásodat kellene ráncba szedni, aztán utána lehetne támadni másokat.. csak ugye ehhez némi intelligencia szükségeltetik.

2018. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
19es megkerdezhetem hogy te ferfi vagy vagy nő?
2018. febr. 8. 21:09
 20/28 A kérdező kommentje:
Kossetek ám bele minden mondatba:D Böngésszétek ám át alaposan a szoveget,egy szó se maradjon ki :)
2018. febr. 8. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!