Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek beteg vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteg vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon izgat hogy megerőszakolnak. vágyom rá hogy amikor megyek az utcán valaki/k behuzzanak egy bokorba vagy házba... huh beteg vagyok

2018. febr. 8. 13:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem Vagy beteg,más is van így.Mennyi idős Vagy? Az sem tart vissza ha végig is csinálná?
2018. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván nem valódi erőszakra vágyik a kedves kérdező. Az erőszak-játék neg elég gyakori dolog a párok között. Nics ezzel semmi baj.
2018. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Kérdés, hogy volt-e valami előzménye a múltban, vagy csak úgy magától jött a vágy?
2018. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
holnap válaszolok mindenre :)
2018. febr. 8. 19:50
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

En örülnek ha ilyen barátnőm volna, szereted a durvább szex és ezzel járó élményeket. :) nincs veled semmi probléma.

Volt egy barátnőm aki azt mondt hogy .....arra vagyok hogy egy fekete pasi jól megúgja öt, semmit sem szoltam.

2018. febr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Semmi gond nincs ezzel. A kamaszlányok jellemző fantáziálása. A szexet még bűnnek érzik, ugyanakkor kívánják is. Ha megerőszakolnák, akkor megtörténne a kívánt aktus, ugyanakkor "felmentést" is kapnának saját maguk előtt, hisz nem ők tehetnek róla.
2018. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Furcsa vágyaid vannak, én sötétben pont emiatt mászkálni sem szeretek.


Bár kíváncsi volnék ha ez megtörténne utána is mint kellemes emlék amradna-e meg bennem, hogy egy vadidegen, akár ápolatlan férfi teszi beléd. Szóval szerintem beteg gondolat eléggé.

2018. febr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!