Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek beteg vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteg vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon izgat hogy megerőszakolnak. vágyom rá hogy amikor megyek az utcán valaki/k behuzzanak egy bokorba vagy házba... huh beteg vagyok

2018. febr. 8. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy beteg... nekem volt olyan nőm, aki a gondolattól, hogy " erőszakkal" magáévá teszem, amikor éppen akarom, teljesen felizult. El is játszottuk sokszor, hatalmas élvezések közepette. Megfelelő partner kell, hogy kiéld...
2018. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nemtudom évek óta csak ábrándozok idegen ember megfog és leteper mint a filmekben...
2018. febr. 8. 13:15
 3/17 Ramone ***** válasza:
7%
Fiú vagy vagy lány?
2018. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
lány :D
2018. febr. 8. 13:15
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy elég "gyakori" női fantázia.. nem vagy beteg.

Persze gondolom, nyilván nem a hepás csövesről fantáziálsz, hanem egy igényes helyes fickóról(fickókról) aki spontán megdug, érezteti veled a fizikai erőfölényét, és hiába ficánkolsz, rúgkapálsz, bele kell törődnöd, hogy itt és most bizony ha akarod ha nem ő ígyis-úgyis a magáévá fog tenni..

2018. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Én inkább arról álmodozom, hogy elrabolnak és eladnak egy perverz pasasnak.

..bár ez a valóságban nem lenne ilyen jó, szóval marad az álom

2018. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Na majd ha egyszer átéled rájössz hogy hülye vagy.



Én éltem át ilyet hidd el nem akarod tudni milyen...


Persze sok Nő elfantáziálgat róla hogy milyen lenne ha egy erős pasi elkapná és megdugnà

De hidd el nem jó érzés

24n

2018. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy beteg

De ha ez tényleg megtörténne veled akkor kevésbé tetszene mar

2018. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Képzelődni lehet, azzal nem ártasz sem magadnak, sem másnak, de inkább ne akard megtapasztalni milyen az igazi erőszak! Tudod, amikor szárazon és durván beléd hatol, úgy hogy a csillagokat látsz és nagy valószínűséggel nem egy Brad Pitt kaliberű fazon fogja megtenni, hanem simán lehet egy büdös, koszos, ápolatlan, kiéhezett hajléktalan is.. Egy doki ismerősöm szerint egy ilyen eset durvábban is elbánhat veled, mint egy szülés. Nem kel részleteznem, ugye? Biztos ezt akarod?

Ráadásul, ha fizikálisan helyre is jönnél, de mi van a lelki oldallal? Mert egy ilyen dolog lelkileg még jobban meggyötör, utána még férfira sem tudnál nézni jó eséllyel.

2018. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Hát, én is hasonló cipőben járok, de azért valahol valami nincs teljesen rendben velem. Sosem volt. Mert amit itt írnak, hogy a valóságban nem élveznénk... hát, néha nem is élvezni akarom, hanem pusztán elszenvedni. De tudom, hogy ez így nem oké, és inkább megtanultam elfogadható módon levezetni.
2018. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!