Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szorongasos beteg vagyok de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongasos beteg vagyok de mar nem szedem a gyogyszereket, mert rosszul vagyok toluk ezert nehezen megy a szex. Mit tegyek? (lent reszletesebben)

Figyelt kérdés

Az a baj,ha szedem a szorongasomra a gyogyszert erzelmileg nullán vagyok,tehat semmi érzelmem nincs es olyan faradtsag van rajtam

Azonban 2honapja van parom es multkor került a szexre de 1hete került sor a szexre es szuk voltam ,mert szorongtam. Bar ez bennem nem volt,de mégis elojottek a tünetek es utana fel-1oran at remegtem mert meg mindig bennem volt a szorongas

Igy viszont en egyaltalan nem elveztem a szexet

Hiaba adott bele mindent es en is próbáltam

Valaki hasonlo cipőben?



2018. jan. 7. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

LOL :D fel-1oran at remegtem mert meg mindig bennem volt a szorongas


Hát ez kemény :D


Tudod mit nem értek, hogy miért és mitől szorongsz akkor amikor ismerőssel , baráttal vagy ?! Vagy olyan bátor, hogy levetkezel meztelenre és közben meg utána is szorongsz, meg remegsz.

Lehet megvonási tüneteid vannak, mert nem szeded a gyógyszert, fokozatosan kellett volna elhagynod, talán.

2018. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor levetkoztem is gyötört a szorongas viszont mivel szeretem amennyire tudtam próbáltam félre tenni...
2018. jan. 7. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz. Mond el neki, ezért vannak, mond el azt is, hogy le akarod tenni a gyógyszert. Majd azt ő már tudni fogja, hogy mennyit ír fel miből. Egyébként nagyjából tudom miről beszélsz. Párom is szorongásos pánikbeteg, de ilyen probléma soha nem volt. Gyógyszert szed, orvoshoz jár.
2018. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Mi a helyzet azóta veled?

2019. máj. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!